Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins provokuje sexy postavičkou: Pro mnohé dámy je tohle tělo snů

Dara Rolins si spokojeně užívá dovolenou.
+ Dalších 31 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins je konečně spokojená. V pátek odletěla se svou dcerou Laurou na zaslouženou dovolenou na Bali. Samozřejmě, že se z krásné destinace nezapomněla ohlásit svým fanouškům a postuje jednu žhavou fotku za druhou.

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins (45) plánovala, že odletí na dovolenou se svou milovanou dcerou Laurou a ani ve snu ji nenapadlo, že nastanou nepříjemné problémy, kvůli kterým bude muset dovolenou o pár dní odložit.

Původně měly obě holky v plánu odletět na prosluněné Bali už minulý týden, ale na letišti se bohužel ukázalo, že malá Laura nemá platný pas dalšího půl roku. Naštěstí Dara vše rychle vyřídila a v současné době už dovolenkuje v ráji.

Fotky z Bali sdílí na sociálních sítích a fanoušci žasnou. Dara vystavila své luxusní tělíčko v houpací síti a je vidět, že jí slunce a teplo hodně svědčí. Někteří píší, ať se zpěvačka pochlubí dalšími fotkami v plavkách.

Mohlo by vás zajímat

Další články