Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dara Rolins provokuje a radí: Holky, užívejte si léto a vyprste se jako já!

Dara Rolins radí holkám a ženám: Vyprsit se!
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
+ Další 2 fotografie
Odvážná fotografie

Dara Rolins se toho nebojí a i ve svých osmačtyřiceti letech má postavu, kterou jí může kdejaká dvacítka závidět. U posledního příspěvku se Dara v těsných plavkách rozepsala a mimo jiné poradila ženám, že by se měly vyprsit!

Slovenská zpěvačka Dara Rolins opět ukázala, že věk je jen číslo. Na Instagram přidala fotografii pouze v plavkách a odhalila tak svou perfektně vypracovanou postavu, kterou se pyšní.

K fotografii navíc přidala i velmi osobitý popisek: „Ano holky, kdy jindy než teď je na místě takhle se hezky vyprsit. Je zvláštní, jak úzkostlivě si v zimním čase hlídáme každý centimetr u délky sukně, hloubky výstřihu, řešíme propustnost světla... a potom v létě chodíme po světě prakticky nahé. Ať žije teorie relativity v přítomném čase.”

Pozitivní komentáře

Pod fotografií se ihned seběhli fanoušci, kteří začali komentovat, jak výstavní má Dara na svůj věk postavu. „Tělo bohyně,” píše jeden. Další se přidává: „Darinko, vy jste inspirace!” „Chvilku jsem se koukala a přemýšlela, co to je za hollywoodskou divu?!” rozplývá se další.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy