Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins přiznala, že musela vyhledat pomoc: Už toho na ni bylo moc

+ Dalších 12 fotografií
diva
Dara Rolins (46) je velmi vytížená žena. Musí stihnout hned několik rolí najednou, a jak sama přiznává, od půlky týdne žije kočovným životem. Dara se vůbec netají tím, že má doma hospodyni a chůvu v jednom, která se jí stará o domácnost i dceru Lauru, když je zrovna na cestách.

Zpěvačka každý týden pendluje mezi Českem a Slovenskem a na domácnost a na dceru Lauru nemá tolik času, i když jí věnuje hodně energie. Proto byla Dara (46) nucená sáhnout po pomoci zvenčí a najala si hospodyni, která jí zvelebuje nejen její dům v Praze, ale také se věnuje dceři Lauře v době její nepřítomnosti.

„Mám hospodyni, nešlo by to zvládnout, protože bydlíme v domě, vstáváme brzy kvůli škole, já také hodně cestuji. Od středy-čtvrtka jsem na cestách, žiji kočovný život, a pokud chci, aby dům pěkně vypadal a vonělo to tam, je třeba se o něj starat,“ řekla pro slovenský deník Nový čas popová diva.

Dara jako svobodná matka má holt život trochu komplikovanější, než je tomu v kompletních rodinách. „I když už je z Laury slečna, stále je to malé děvčátko, které nechci nechávat doma samotné, zejména potom večer, když já odjíždím na vystoupení, volám naší chůvě. Máme ji téměř od narození, Laura je na ni zvyklá, vnímá ji jako třetí babičku,“ uzavřela Dara.

Kromě vystupování se ještě Dara pravidelně věnuje péči o svůj zevnějšek, což také zabere nemálo času. Proto se pak může klidně ve svých letech nechat vyfotit zezadu s odhaleným zadkem. Takové pozadí by jí mohly leckteré o dvacet let mladší ženy závidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články