Daře Rolins byste těžko tipovali dvaačtyřicet let, protože postavu má jak osmnáctka a všichni moc dobře víme, že na ni strašně dře, protože Dara to taky strašně ráda všude říká.

A nejspíš to říká všude tolik, aby to dolehlo i k nám sem do redakce, protože my postavu jako Dara nemáme, spíš ale jako Rytmus asi za třicet let.

Dara to ale se svými silikony umí a podle hesla Když už je jednou máš, tak je pořádně ukaž pořád chodí v režimu Způsobím dopravní nehodu, ale tentokrát ne svým autem. Na křest nového kalendáře přišla strašně rafinovaně oblečená, že byla úplně zahalená od hlavy až k patě v černé, přesto bylo vidět na nejdůležitější věc.

Jemná síťka odhalující bezchybná ňadra nikomu nedávala možnost dívat se jí do očí, jelikož na první pohled to vypadalo, že Dara nemá co nabídnout, ale přesto jste museli zkoumat pečlivým pohledem, co všechno je pod ní vidět.

Takže jestli přemýšlíte, milé dámy, jak na sebe v baru upoutat pozornost a nemáte zrovna svěšené psí uši, učte se tady od Zvonku štěstí. Nemáte zač.