Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins překvapila velkou změnou: Důkladně pálí mosty za svou minulostí?!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
nová dara
Dara Rolins (45) se na jednu stranu tváří, že na minulost se svým bývalým partnerem Rytmusem (41) rozhodně nechce zapomenout, ale na stranu druhou se pokouší o poměrně výrazné změny. Tou nejnovější je zkrácení její bujné hřívy. Pálí slovenská zpěvačka mosty, nebo nám snad chce naznačit, že s novým účesem do jejího života vstupuje i nový chlap?

Slovenská diva Dara Rolins (45) to nemá v poslední době jednoduché. Když se v březnu rozcházela se svým partnerem, tajně doufala, že rozchod proběhne v klidu a nadále zůstanou dobrými přáteli. To se ale spletla.

Od doby, kdy si Rytmus (41) našel Jasminu Alagič, nešetří zpěvačku ani trochu. Přes sociální sítě jí posílá někdy až nemístné vzkazy a neustále se vyjadřuje na Dařinu adresu. Zpěvačka se snaží většinu narážek ignorovat, ale na některé zkrátka nešlo nereagovat.

Nyní přišla Dara s velkým překvapením. „Sama jsem se ostříhala,“ napsala na svém Instagramu. A opravdu Dara zkrotila své bujné lokny a je z ní krátkovlasá dívenka. Pravdou je, že jí to hrozně sekne a vypadá mladší.

Chce snad Dara změnou něco naznačit? Pohledná blondýnka se často vyjadřuje ve dvojsmyslech, které mohou mít hned několik vysvětlení. Rozhodla se, že i přesto spálí veškeré mosty a na vztah s Rytmusem jednou provždy zapomene? Nebo s novým účesem ohlašuje příchod nové lásky?

Související články

Další články