Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins překvapila: Utajený vztah s americkým sportovcem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Láska a sex
Dara Rolins (46) ukazuje, že umí udržet tajemství. Od rozchodu s Rytmusem už toho pověděla novinářům hodně. Ale nyní přiznala vztah s americkým sportovcem.

Dara Rolins (46) je nádherná žena, kterou měla v posteli řada slavných mužů. Nečekaný rozchod s umělcem Rytmusem (42) ji pořád ještě trochu bolí. Při rozhovoru pro Český rozhlas ale prozradila, že její život mohl vypadat zcela jinak.

„Když jsem byla v Americe, tak jsem se tam dokonce zamilovala. Měla jsem amerického přítele, sportovce, surfaře. Žili jsme spolu v Los Angeles. Bylo to super období. Měla jsem možnost poznat plno zajímavých lidí z branže, motala jsem se třeba kolem spolupracovníků Britney Spears, lidí od Madonny nebo od Michaela Jacksona,“ prozradila Dara a přiznala, že uvažovala, že se do USA odstěhuje natrvalo.

„Já se pak s tím přítelem rozešla a bylo to celé na mně. Je to náročné, buď se tam někdo o vás stará, nebo se staráte o sebe jen vy. A v tu chvíli mi došly peníze. Říkala jsem si, že nevím, zda tam chci být servírkou jako řada ostatních. Všichni čekají, že se jim splní americký sen, ale takových lidí je tam plno,“ zavzpomínala Dara, která dnes už ví, že její život se mohl ubírat zcela jiným směrem.

Související články

Další články