Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dara Rolins představila své hříšné nohy! Z toho se zpotí na čele i Rytmus

Dara má skutečně skvostnou postavu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 37 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) je rozhodně ženou, která podle toho, jak vypadá, přemohla čas. Jen těžko by jí někdo hádal, že dávno překročila práh čtyřicítky. Zkrátka tahle žena nestárne, alespoň vizuálně... Navíc když odhalí své tělo, všichni jen tiše přihlížejí. Má totiž křivky bohyně.

Evidentně dlouhé hodiny v posilovně se na vizáži životní partnerky rappera Rytmuse (41) podepsaly tučným písmem. Obzvlášť když tato popová a u mladých lidí oblíbená zpěvačka roztančí své boky ve velmi úsporném oblečku, nebo ještě lépe, když se svlékne do plavek a pochlubí se svým příznivcům parádním pekáčem buchet nebo dokonce zadečkem pevným jako šutr.

Dara umí na sobě poctivě makat. A na svém Instagramu to dává jasně každým snímkem najevo. Její snímky hovoří jasně – nejenže vypadá fantasticky, ale její partie se řadí k těm, které jí leckteré dámy narozené mnohem později mohou jen tiše závidět.

Související články

Další články