Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins prchla opět za teplem: V Emirátech se na nezodpovědnost nehraje, vzkazuje

Dara Rolins prchla do Spojených arabských emirátů.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
dovolená
Zpěvačka Dara Rolins (48) se rozhodla společně s dcerou Laurou prchnout do teplých krajin, konkrétně do Emirátů, kde přivítaly i Nový rok. Na své fanoušky na sociálních sítích nezapomíná ani během volných chvil a kromě milých pozdravů z pláže jim popsala, jak řeší Emiráty aktuální koronavirovou situaci.

Diva Dara Rolins (48) se sotva vrátila ze Zanzibaru, kde s dcerou Laurou oslavila i své osmačtyřicáté narozeniny. Stihla se otočit v Česku, kde se zúčastnila i Vánočního speciálu Leoše Mareše (44) z obýváku, a opět prchla s dcerou za teplým počasím.

Tentokrát posílá Dara pozdravy ze Spojených arabských emirátů, kde oslavila i Nový rok. "Ať je nám v tom novém roce lépe. Ať jsme zdraví a šťastní ve všech směrech, momentech a aktivitách, které milujeme, s lidmi, se kterými je nám pěkně. S těmi, které máme rádi a oni mají rádi nás. Není nic krásnějšího a důležitějšího," napsala na svých sociálních sítích směrem ke všem fanouškům.

Obvykle Dara tráví konec roku na horách v teplém oblečení. Letos ale vyměnila hory za exotiku a teplé oblečení za plavky, což mnozí obdivovatelé zpěvačky ocení mnohem více. Pohled na snímky její skvělé postavičky v plavkách je jako vždy k pokoukání.

V Emirátech se na nezodpovědnost nehraje

Kromě dovolenkových momentů se Dara také rozpovídala o tom, jak se aktuální pandemie koronaviru podepsala na životě v Emirátech. "Jestli chcete vycestovat do Emirátů, tak se připravte na to, že vás budou třikrát testovat. Že je ode mě nezodpovědné v této době cestovat? To je dost relativní, s přihlédnutím na to, že člověk může být nezodpovědný zcela stejně doma jako kdekoliv jinde. Obzvlášť tady, kde je disciplína a dodržování pravidel S i BEZ covidu úplnou samozřejmostí a zásadou," svěřila se.

Teplotu vám měří při vstupu do obchoďáku, buď osobně, na zápěstí, nebo speciální kamerou s obrazovkou, ke které vás zavede pověřený zaměstnanec při vstupu. Roušku si smíte sundat, pouze když jíte nebo pijete kávu.

Krásná dovolená v kruhu nejbližších

Dara Rolins se svěřila, že místo dovádění na různých atrakcích a cestování po Emirátech dala přednost pohodové dovolené v obklopení těch nejbližších. "Pokud jde o další atrakce a možnosti, tak tady všechno nějakým způsobem funguje, i když s mnohým omezením. Co je ale podstatné pro mě, je, že sem nelétáme za atrakcemi. Máme tady pláž kousek od domu, a tak si užíváme víceméně sebe a pohodu. Vystačíme si a fakt se nenudíme," vzkázala.

Související články

Další články