Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins práskla do stolu a drsně setřela stupidního fanouška: Tohle je pravý důvod rozchodu s Rytmusem

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
přestaňte jí radit
Spousta lidí, kteří se považují za fanoušky krásné slovenské zpěvačky Dary Rolins (46) se domnívá, že právě oni mají ten dokonalý patent na život, a tak mohou Daře neustále radit v jejích vztazích. Jenomže i tomu nejotrlejšímu člověku jednou dojde trpělivost. Před pár dny se jeden takový mudrlant opět snažil dávat Daře rozumy a ta ho hodně drsně setřela. Co skutečně stojí za rozchodem s Rytmusem (41)?

Dara Rolins (46) dlouhou dobu snášela Rytmusovy (41) ataky na svou osobu s naprostým přehledem a ledovým klidem. Párkrát, když měla pocit, že je to už opravdu přes čáru, se k jistým věcem sice vyjádřila, ale o žádné hysterii se rozhodně mluvit nedalo.

Slovenská zpěvačka tímto klidným a mírumilovným chováním u svých fanoušků hodně stoupla a je poznat, že je to inteligentní žena, která stojí nohama na zemi. Všechno má ale svoje meze.

Někteří lidé, kteří se považují za zpěvaččiny fanoušky, ale rozhodně se tak nechovají, jsou přesvědčeni o tom, že právě oni mají patent na všechny problémy ve vztahu. To se ale šeredně mýlí. Jinak klidné zpěvačce tentokrát došly nervy, a to oprávněně.

„Daro, karma je zdarma. Měla jsi to vědět dřív, že Rytmus bude chtít dítě. Už je pozdě nyní plakat,“ napsal jeden z komentujících pod Dařinu fotku. Tu však jeho mudrlanství natolik rozhořčilo, že to onomu fanouškovi vrátila i s úroky.

„A je to tady zas. Proč máte neustále potřebu dávat každou moji myšlenku do spojitosti s ním? To vás fakt nenapadlo, že jeden z důvodů našeho rozchodu byl právě fakt, že s ním dítě nechci? Vždyť už stačí. Dopřejte mně i jemu soukromí, pokoj a štěstí, které si oba zasloužíme. Nemáš pocit, že se i ty vrtáš do věcí, do kterých ti nic není? Nerozumíš jim, netýkají se tě, nevidíš do nich. Existuje limit, respekt, slušnost. Už stačí. Vykašli se na rady, kámo,“ odepsala mu Dara a jasně tak potvrdila, že důvodem rozchodu s Rytmusem byl právě fakt, že Dara už další dítě nechce.

Související články

Další články