Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins poprvé otevřeně o nejhorším období v životě: Totálně to po*ral

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 36 fotografií
zpověď
Dara Rolins (46) patří mezi nejúspěšnější zpěvačky české a slovenské scény. Spousta jejích fanoušků je přesvědčena o tom, že slovenská zpěvačka žije život jako z pohádky. To ale není pravda. Její úspěchy jsou vydřené a bez píle a pevného odhodlání by nikdy nebyla na takovém vrcholu, jako je nyní. Byly ale doby, kdy na tom Dara byla opravdu špatně.

Úspěšná slovenská diva Dara Rolins (46) poskytla exkluzivní zpověď pro neovlivni.cz, kde otevřela svoji 13. komnatu a promluvila o nejtěžších chvílích v životě. Zhruba před devíti lety měla nehodu, při které zemřel člověk.

„To bylo hodně zlé období. Na to jsem absolutně nemohla být připravená. Jak jsem jinak zvyklá na cokoliv, tak tohle byla úplně jiná zkušenost,“ rozpovídala se zpěvačka. Těžké to bylo pro Daru obzvlášť v tom, že byla pod neustálým dohledem médií.

„Měla jsem tehdy fotografy 24 hodin denně za zády, přespávali před mým domem, sledovali mě, jezdili za mým řidičem a čekali na jakékoliv šlápnutí vedle. To bylo trošku nefér. Byť jsem byla odsouzena, v jádru vím, že jsem neudělala nic špatně – nepožila jsem alkohol, nejela jsem rychle. Ale stalo se,“ vzpomíná na špatné období jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček.

Do toho přišla další facka v podobě nevěry jejího partnera Matěje Homoly, se kterým má dceru Lauru. „V celé záležitosti se skutečně vyznamenal. Totálně to tehdy posral. Ale klíčové bylo, že jsem nikdy neztratila kontakt se svým zdravým mozkem, což znamenalo, že jsem před Laurou nikdy, a to můžu odpřisáhnout, nenechala vybublat vztek na jejího otce, který jsem přirozeně měla,“ dodala Dara.

„Vím, čeho jsou některé ženy schopny, a o to víc mě těší, že jsem si udržela zdravý rozum. I díky tomu je dnes Laura v pohodě a náš vzájemný vztah je dokonalý. Kdykoliv Matěj pro Lauru přijel, uměla jsem ho obejmout. Dneska, s odstupem času, ho samozřejmě obejmu srdečněji, dáme si i pusu, řekneme si zase Mame a Tate jako dřív. Dokonce se i těším, když vím, že přijede,“ usmívá se dnes s tím, že jí Matěj nedávno složil poklonu za to, jak toto složité období zvládla.

Související články

Další články