Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins popírá vztah s mladým krasavcem: Tyto žhavé fotky však naznačují opak

Jak to mezi nimi tedy je?
Zdroj: instagram
+ Dalších 56 fotografií
V posledních dnech se nemluví o ničem jiném než o krachu sedmiletého vztahu mezi slovenskou zpěvačkou Darou Rolins (45) a rapperem Rytmusem (41). Oba dva umělci to oznámili ve stejný čas na sociálních sítích s tím, že se absolutně nerozcházejí ve zlém a nikdo třetí v tom není. Jenomže kolem krásné divy se až moc nápadně motá spousta mladých a urostlých mužů.

Rozchod Dary Rolins a Rytmuse byl pro všechny šokem. Dlouhých sedm let platili za jeden z nejstabilnějších párů. Oba dva to dali světu vědět předevčírem s tím, že se rozhodně nerozcházejí ve zlém a na všem se domluvili.

Samozřejmě dodali, že za rozpadem jejich vztahu nestojí žádná třetí osoba. Každý z umělců nese rozchod po svém. Rytmus se uzavřel do sebe, trénuje a maká v posilovně. Dara se zase zavřela do studia a snaží se ze všeho vyzpívat.

Oba dva jsou rozumní a chytří lidé, takže není pochyb, že se rozešli smírnou cestou. Jenomže kolem blonďaté krásky se až nápadně motá plno mladých koloušků. Jedním z takových je model a herec David Meszaros.

Dara popřela, že by mezi nimi cokoliv bylo, a přiznala, že před nějakou dobou spolu pouze natáčeli klip. Zpěvačka je profesionálka a dokáže svoji práci oddělit od soukromí. Fotky, které má ale s pohledným modelem, jsou hodně žhavé.

Opravdu není možné, aby mezi nimi přelétla jiskra? Uznejte sami, že by jim to společně hodně slušelo.

Související články

Další články