Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins podle fanoušků zveřejňuje choulostivé snímky dcery! FOTO UVNITŘ

Proč ji lidé kritizují?
Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) moc dobře ví, že tato branže není procházka růžovou zahradou a všem se jednoduše nemůže zavděčit. Tentokrát uveřejnila fotku s dcerou Laurou v plavkách a lidé se do ní pustili nehorázným způsobem. Údajně hazarduje s bezpečností své vlastní dcery.

Dara Rolins (45), slovenská zpěvačka žijící v Česku, si užívá dovolenou na Bali se svojí dcerou Laurou (9). I když dovolená na začátku kvůli platnosti dceřina pasu vypadala bídně, nakonec vše dobře dopadlo a holky si užívají jedna druhou a krásné počasí.

Momentálně je tam s nimi i zpěvaččin partner, populární rapper Rytmus a užili si i svatbu svých blízkých přátel, na kterou na Bali dorazilo hned několik známých tváří slovenského šoubyznysu. Co ale lidi tak rozčílilo na nevinné fotografii, kde leží Dara na lehátku vedle malé Laury?

Na fotografii jsou obě zachyceny v plavkách na lehátku u vody. Na první pohled nevinná fotografie, ke které dopsala Dara pouze: „Za chviličku mě doroste.“ Lidi to ale vytočilo a snažili se Daru varovat, že je fotka příliš choulostivá.

Přece jen zpěvačku na sociálních sítích sleduje spousta lidí a člověk nikdy neví, kdo fotografie prohlíží a jaký má úmysl. I když Dara fotografii přidala jen s tím nejlepším záměrem, a fotka vypadá nevinně, je to přece jen malinko nebezpečné a pro příště je lepší se fotografiím tohoto typu vyhnout obloukem.

Jeden z názorů: „Jste obě krásné, ale pozor! Nevíte, kdo vás sleduje, a možná malinko hazardujete s bezpečím své dcery.“ napsala obdivovatelka zpěvačky.

Související články

Další články