Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dara Rolins po Rytmusovi rozhodně netruchlí! Užívá si večírků a takhle vypadá, když má kocovinu

Zdroj: instagram
+ Dalších 70 fotografií
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (45) po rozchodu s rapperem Rytmusem rozhodně netruchlí a nemá hlavu ve smutku ani z toho, že Rytmus randí s mladší Jasminou Alagič. Dara byla vždy a za každé situace na úrovni a na scény nemá čas. Dokonce si užívá svůj čas s přáteli a ráda si vyhodí z kopýtka.

Pokud si někdo myslel, že láska Rytmuse (41) a Jasminy Alagič Daru položí, šeredně se spletl! Dara není žádná rychlokvašená hvězda a moc dobře ví, jak kličkovat v téhle branži. Žádné výlevy ani dramatické příspěvky od ní na Instagramu nečekejte.

Dara (45) je pozitivní od prvního dne po rozchodu a svým nadhledem a osobností inspiruje mnoho dalších lidí, kteří si prochází nebo procházeli stejným obdobím. Dokonce se nedávno odvázala natolik, že to musela sdělit svým fanouškům.

Užila si totiž několik dnů ve slovenském městě Košice, kde byla nejen pracovně, ale také prohýřila noc se svými přáteli. Dokonce se odvážně vyfotila s kocovinou na Instagram a možná vás překvapíme, ale vypadala opět skvěle. Jak to ta žena dělá?

Související články

Další články