Dara Rolins a Rytmus spolu byli dlouhých sedm let. Za tak dlouhou dobu si na sebe dva lidé jistě hodně zvyknou, a když poté přijde nečekaný rozchod, tak to hodně bolí. Ale obzvlášť Dara se držela ze všech sil a nedávala na sobě nic znát.

Vždyť to byla právě ona, kdo udělal první krok ke konci vztahu, a také vysvětlila proč. „Asi proto, že jsme v tempu běželi každý sám. A když jdete moc vedle sebe, taky to není dobré. Potkávat se jen večer doma, míjet se… K rozchodu jsem se odhodlávala dlouho. Pocity jsme měli určitě obdobné, cítili jsme to oba, ale iniciativa říct finální ne přišla z mojí strany,“ řekla v rozhovoru pro MF Dnes.

Oba dva interpreti oznámili svůj konec prostřednictvím sociálních sítí a následně si šli každý svým směrem. O Rytmusovi se začalo šuškat, že randí s nádhernou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič.

Dara ale krach vztahu nijak neprožívala. Už dva týdny po oficiálním ukončení jejich lásky si vyrazila s přáteli do baru, kde rozdávala úsměvy na všechny strany. Na pana pravého prozatím stále čeká a nechce nic uspěchat.

Rytmus se uzavřel do sebe a celou smutnou událost raději nekomentuje. Je také možné, že to byl právě on, kdo konec lásky nesl mnohem hůře než právě zpěvačka. Tak uvidíme, který z nich se dříve zamiluje. Snad to oběma nakonec vyjde.