Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins po půl roce zaplnila díru po Rytmusovi: UŽ NEJSEM SAMA!

Dara Rolins už taky někoho má!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Rytmus (41) si po rozchodu s Darou Rolins (45) okamžitě našel kočičku Jasminu Alagič (29), zpěvačka si dávala dlouhých šest měsíců od vztahů pauzu. Samotou už ale rozhodně netrpí. Přiznala, že někoho má. Našla snad své dcerce Lauře (10) nového tatínka?

Dlouho to vypadalo, že Dara Rolins se nemůže z rozchodu s Rytmusem vzpamatovat. Rapper si po sedmi letech společného života okamžitě našel o mnoho mladší Jasminu Alagič a zpěvačka zůstávala dlouhou dobu na ocet.

Zdání ale klame a bylo to tak i v případě Dary. Ta samotou rozhodně netrpí, přiznala, že za ní domů jezdí muži. „Ke mně domů jezdí spousta lidí a jsou mezi nimi i muži. Zatím vedle mě není chlap, kterého bych chtěla představit veřejnosti jako svého partnera. Ale tím nechci říct, že jsem sama," svěřila webu Blesk.cz.

Zpěvačka tak nemá důvod cítit k Rytmusovi zášť. I když se k ní v posledních měsících nechoval zrovna pěkně, drama z toho nedělá. „Patrika jsem milovala, jako všechny muže před ním, s kterými jsem měla vztah, a nemám důvod na něj házet špínu,“ řekla přesvědčeně.

Související články

Další články