Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Dara Rolins po podpásovce od Rytmuse: Prožívám bolest a lítost, nemůžete se mi divit!

Dara promluvila o trápení.
+ Dalších 85 fotografií
Rytmus (41) a Jasmina (29) tvoří pár už nějakou dobu, ale před veřejností to dlouho tajili. Zamilovaný rapper vzal svoji lásku na narozeniny do Benátek a zveřejnil sladké vyznání, které se hodně dotklo jeho ex, zpěvačky Dary Rolins. Ta se rozhodla promluvit o citech, bolesti i zklamání.

Rytmus a Jasmina Alagič jsou jako dvě hrdličky od té doby, co konečně přiznali dlouho utajovaný vztah! Rytmus vyznal Jasmině lásku nevšedním stylem přesně na její narozeniny. Jeho vzkaz ale ex Daru pořádně zabolel.

„Tahle moje skvělá holčička dnes slaví 29 let. To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil. Během minuty jsem cítil, že jsi,“ rapper dopsal jenom tečky a několik srdíček. Nakonec ještě dodal: „Všechno nejlepší, miluji tě.“

Rapper totiž prezentuje Jasminu jako to nejlepší a největší lásku, jaká ho kdy potkala. Tahle zamilovaná slova Daru pořádně zaskočila a zabolela u srdce. Rozhodla se, že promluví a uvede věci na pravou míru.

„Nikdy jsem nepochybovala o tom, že se člověk může v životě zamilovat hned několikrát. Ani v případě Patrika jsem nikdy neočekávala jiný vývoj. A způsob, jakým svou lásku prožívá, je samozřejmě jeho věc,“ prozradila pro Nový Čas Dara Rolins (45).

„To, že jsem ho přestala milovat a rozešla se s ním, přece logicky nasvědčuje tomu, že na jeho lásku nežárlím a z celého srdce mu ji přeji plnou náruč. Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď. Po skoro sedmi letech společného života, všech slovech, písničkách a vyznáních v nich se přece nikdo nemůže divit, když řeknu, že mi to přišlo na chvíli líto,“ přiznala zpěvačka.

Mohlo by vás zajímat

Další články