Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins po další plastice nosu dostává čočku: Vypadáš jak Michael Jackson, smějí se jí

Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
plastika
Dara Rolins (48) nikdy nezapírala, že za svůj božský obličej vděčí šikovným ručičkám chirurgů a pracovníků estetických klinik. Zdá se ale, že po poslední plastice, kterou podle dostupných informací podstoupila na podzim loňského roku, už fanoušci vystřídali obdiv za smích. U videa na Instagramu, na kterém je vidět její nově opravený nos, se kupí posměšné komentáře a kritika.

Dlouho se zdálo, že Dara Rolins patří k těm šťastlivcům, kteří objevili pramen mládí a místo vrásek jí čas přidává spíše na kráse. O tom, že za svůj krásný zevnějšek vděčí kromě přírody i plastickým chirurgům, nemlží, nicméně naposledy to podle fanoušků přehnala.

Loni na podzim se Rolins odebrala do Kyjeva, kde podstoupila operaci nosu. Ten má upravený už dlouhá léta, ale začala se jí bortit přepážka, a proto si ho nechala upravit znovu. Podle fanoušků se ale zákrok ani v nejmenším nepovedl. „Všechno krásné až na ten nos…“ znějí komentáře.

Podle mnohých fanoušků to Dara přehnala a už si vůbec není podobná. „Tohle už je moc. V obličeji jste úplně jiná, skoro vás nepoznávám,“ napsala jedna z fanynek. „Už si přestáváte být podobná. Ach jo. Taková škoda,“ píše Marcela. „Nezlob se, ale máš nos jak Michael Jackson,“ napsal jeden z příznivců mužského pohlaví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Proměna

Dara Rolins byla vždy pohledná žena, poslední operace jí ale na kráse podle fanoušků úplně nepřidala. Zpěvačka přiznává, že si nechává píchat mezi obočí botox, a netají se plastikou prsů. V galerii se můžete podívat na její žhavé fotky a ty vás přesvědčí, že i kdyby měla zpěvačka nos jako klaun z pořadu Kostičky, díky její dokonalé postavě si toho pravděpodobně všimne jen málokdo.

Související články

Další články