Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

INSTANEWS: Dara Rolins pláče nad minulostí, Rytmus si užívá, Pořízková je prý špinavá komunistka

INSTANEWS: Dara Rolins pláče nad minulostí, Rytmus si užívá, Pořízková je prý špinavá komunistka
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins, Pavlíny Pořízkové, Rytmuse
+ Další 4 fotografie
Instanews
Co se odehrávalo na Instagramu: Dara Rolins (48) sdílí srdceryvné vzpomínky na minulost, Pavlína Pořízková (55) promluvila o drsných nadávkách, jimiž ji lidé kdysi uráželi, Gábina Boučková (29) se pochlubila kojící fotkou a celebrity sdílí i několik retro fotek z rodinných archivů.

Srdcervoucí vzpomínka

Dara Rolins (48) se podělila s fanoušky o smutnou vzpomínku. 19. března by oslavila 42. narozeniny její manažerka Eva. "Už od rána mi tu hoří svíčky a vzpomínám na její smích, energii, společné zážitky," napsala Dara o své zesnulé přítelkyni.

Retro mladík Martin

Maminko, pročpak stále leštíš ta zrcadla? Aby ses dobře viděl, jakej jseš mladík! Martin Stránský (51) se se svými fanoušky podělil o archivní retro fotku z mládí a nutno dodat, že by na ní dokázal zlomit nejedno ženské srdce.

Šťastná rodinka

Rapper Rytmus (44) se s fanoušky podělil o rodinnou fotografii. Je na ní se svojí milovanou Jasmínou Alagič (31), která se hodila na blond. Co myslíte, sluší slovenské krásce tahle změna?

Archivní foto z dětství

Tatínek Leony Machálkové (53) slaví svoje 75. narozeniny. Známá zpěvačka se s námi při té příležitosti podělila o retro fotku, na které je jako malá v roztomilých bílých punčocháčích. Kdo si je ještě pamatuje?

Dovča na Zanzibaru

Slovenský rapper Majk Spirit (36) pozdravil svoje fanoušky ze Zanzibaru. Tam se vydal po dovče strávené v Dubaji. "O tomhle jsem sníval moc, moc let, realita je ještě hezčí, jsem vděčný," dodal zpěvák a s fanoušky se podělil o fotku své malé dcerky Ariy.

Kazisvět nebo Depardieu Kopta

"Já to nechápu: Řekl jsem jasně, že chci mít sestřih, který by připomínal Hámu, Aleše Hámu! A ne helmu..." pobavil svoje followery Václav Kopta (55) ve slušivé paruce. Princ Kazisvět, smáli se lidé. Gérard Depardieu, komentovali Václavův sestřih jiní.

Pavlína Pořízková se nechala omladit

"Jsem prostě marná a chci vypadat dobře. Když mi bylo 14, hrozně mě šikanovali ve škole," svěřila se Pavlína Pořízková (55), která si nechala omladit oční okolí plazmou. "Vypadáš jako los, oškubaný kuře, opilá žirafa, špinavá komunistka," těchto nadávek se slavná topmodelka dočkala. "Kdybych měla přístup k plastické chirurgii, nechala bych si vylepšit rty, zuby, čelist, prsa a šla bych do liposukce. O rok později, když mi bylo 15, jsem se stala modelkou v Paříži. Vzorem toho, jak by ostatní ženy měly vypadat."

Kojící fotka s měsíčním Albertem

Manželka moderátora Libora Boučka (40), Gabriela Boučková (29), se pochlubila kojící fotkou se svým miminkem. "Jeden měsíc jsme tři. Je to nádherný a neuvěřitelně rychle to utíká," připsala pod fotku se synem Albertem brunetka.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy