Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dara Rolins otevřeně: Promluvila o konci Pavla Nedvěda ve slavném klubu

Dara Rolins a Pavel Nedvěd.
Zdroj: se souhlasem Dara Rolins
+ Dalších 5 fotografií
kauza

"Nešlo o překvapivé nebo nečekané rozhodnutí." Takto okomentovala pro TN.cz konec svého partnera Pavla Nedvěda ve vedení fotbalového klubu Juventus Turín zpěvačka Dara Rolins. Nedvěd musel rezignovat kvůli podezření z falšování účetnictví. "Nejde o žádnou tragédii, je to jen přirozený vývoj věcí. Pro nás se nic nemění," dodala Rolins s tím, že Juventus bude navždy v Pavlově srdci.

Dara Rolins, zpěvačka a partnerka exfotbalisty Pavla Nedvěda, se poprvé vyjádřila o jeho konci ve slavném italském klubu Juventus Turín. Nedvěd byl ve vedení klubu, přičemž byl stejně jako další lidé ze správní rady včetně samotného prezidenta klubu Andrey Agnelliho nucen rezignovat poté, co byl podle informací webu Gazzetta dello Sport v podezření z falšování účetnictví.

Když odstoupí šéf, vojsko ho následuje

"Jsme partneři v životě, ne v práci. Komentovat jeho pracovní rozhodnutí mi proto nepřísluší. Z pohledu jeho partnerky můžu jen konstatovat, že nešlo o překvapivé nebo nečekané rozhodnutí," okomentovala Nedvědův krok pro TN.cz Dara Rolins. "Když odstoupí šéf, jeho vojsko ho celkem přirozeně následuje. Je to projev loajality," řekla dále zpěvačka, proč se Nedvěd rozhodl tým, ve kterém strávil mnohá léta a vytvořil si k němu srdečný vztah, opustit.

"Jak se říká, když něco skončí, jiné začíná aneb všechno zlé je k něčemu dobré. Nejde o žádnou tragédii, je to jen přirozený vývoj věcí. Pro nás se nic nemění. Pavlův domov je stále v Itálii stejně jako v Praze s námi," pokračovala Rolins, přičemž sestěhování s bývalým fotbalistou zatím neplánuje ani jeden z nich. I nadále tak budou provozovat vztah na dálku.

Nedvědovi se už teď hrnou nabídky

Slavný italský klub však z Nedvědova srdce nezmizí. "Z pochopitelných důvodů bude Juventus v Pavlově srdci navždy, jde o dvacetiletý vztah, hromadu vítězství, trofejí a titulů. Myslím, že je naivní domnívat se, že krom jedné velkolepé éry tím něco končí," dodala zpěvačka, jak razantní krok Nedvěd vnímá. "Už teď má Pavel spoustu pracovních nabídek, takže je jen na něm, kam a jakým světovým směrem se eventuálně vydá," dodala Dara s tím, že její partner by mohl zůstat v cizině.

"Nic nás netlačí, neomezuje, jdeme dál. Prostě život," uzavřela zpěvačka stoicky, přičemž dala najevo, že za svou láskou bude stát i v těžkých dobách.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy