Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins otevřeně o svých aktech: Být nahá mě baví, chci si své ženství užít. Foto uvnitř

Dara Rolins vypadá ve 47 letech skvěle.
Zdroj: Dara Rolins archiv
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Nahé fotografie Dary Rolins v magazínu Grade vyvolaly ihned velký rozruch nejen u jejích fanoušků. Zpěvačka je ale známá tím, že se za své tělo ani trochu nestydí. Na sociálních sítích tak pro své sledující napsala oficiální vyjádření k aktům. Dodala také, že svou dceru se snaží vychovávat tak, aby své tělo milovala stejně jako její matka.

„Je mi úplně jasné, že nikdy v žádné souvislosti nenastane stav, že se všechno bude líbit všem. A paradoxně 'nahota', která je jevem ze všech nejpřirozenějším, bude vždy nejvíc kontroverzním tématem,“ sdělila na Instagramu Dara Rolins (47) a zveřejnila jednu z oněch odvážných fotografií. Objasnila také, že se proto nad mírným rozruchem ohledně aktů vůbec nepodivuje.

Sama zpěvačka přiznává, že dělat rozruch k její profesi neodmyslitelně patří. Někteří lidé ale občas reagují i na její mírné vybočení z řady. Například když si na vystoupení nasadí paruku, dá do pohybu emoce všeho druhu. Celým textem ale chtěla Dara říct jediné: "Být nahá mě baví."

Už odjakživa se Daře líbila vkusně prezentovaná nahota, která jí způsobí motýlky v břiše, a akty jsou jedním ze způsobů, které nemusí působit explicitně vulgárně. Nádech zakázaného v ní ale může vyvolat i film, písnička nebo člověk. "Takové věci se věkem nemění. Sex mě baví víc než kdy dřív a výhodou zralého věku je, že mi nepřijde divné o něm mluvit," dodala zpěvačka.

"A už vůbec necítím jediný limit či povinnost k své intimitě, způsobený faktem, že jsem máma. Jsem v první řadě žena,“ napsala hrdě Dara a dodala, že ať se někomu líbí nebo ne, chce si své ženství užít. S takovým názorem s ní mnoho žen souhlasilo.

Přesto se našel někdo, kdo měl s chováním Dary jako matky problém. "Já si jen pokládám otázku, co kdyby to viděla vaše dcerka. Jak se zachovat? Taky jí řeknete, že vás baví být nahá?" zeptala se žena v komentářích. Mnoho lidí se tak Dary zastalo a sama zpěvačka diplomaticky odpověděla. "Moje dcerka je vychovávaná ve světě bez předsudků, vedená přirozenou láskou k sobě, svému tělu a bez hrozby, že je na nahotě něco odstrašujícího, něco, za co by se měla stydět," napsala Dara názor, za kterým si pevně stojí.

Související články

Další články