Slovenský rapper Rytmus se rozhodl, že nebude ztrácet čas a občas fanouškům připomíná spíše zamilovaného náctiletého hošíka než dospělého čtyřicátníka. Téměř ihned po rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins ohlásil nový vztah s Jasminou Alagič.

I když si s Darou slibovali kamarádství a rozchod v míru, nic takového se nekoná, a to hlavně kvůli Rytmusovi, který se chová jako malé dítě. Nejen že Daru přestal sledovat na sociálních sítích, ale také smazal všechny společné fotky, které za sedm let vztahu přidal na své sociální sítě.

Dara zřejmě nemá chuť a ani čas se hrabat v minulosti tak detailně jako její ex, a tak tyhle věci nezaregistrovala. Proč Rytmus tohle vše dělá, se neví, spekuluje se, že to od něj mohla vyžadovat jeho současná přítelkyně Jasmina Alagič, nebo se prostě jen nechtěl dívat na společné snímky se svojí ex.

I když na tyhle Rytmusovy výkřiky do tmy Dara nereagovala, teď se rozhodla promluvit! „Nevěřím! A pokud je to pravda, tak si toho cením,“ řekla zpěvačka ironickým tónem pro web cas.sk. Dodala pak ještě jednu hodně ironickou poznámku: „Je to gesto hodné zralého muže.“ Zdá se, že Rolins je její expartner už jen pro smích.