Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins ostře reaguje na dětinská gesta svého ex: Rytmusi, tohle číst nechceš…

Zdroj: profimedia
+ Dalších 26 fotografií
Dara Rolins (45) se rozhodla že už nebude mlčet! I když si slibovali kamarádství, jejich kdysi idylický vztah je dnes na bodě mrazu, pokud se to pořád dá nazvat vztahem. Rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský (41) se totiž rozhodl nedávno smazat všechny vzpomínky ve formě fotek se slovenskou zpěvačkou a ona na to patřičně zareagovala. To se mu líbit nebude.

Slovenský rapper Rytmus se rozhodl, že nebude ztrácet čas a občas fanouškům připomíná spíše zamilovaného náctiletého hošíka než dospělého čtyřicátníka. Téměř ihned po rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins ohlásil nový vztah s Jasminou Alagič.

I když si s Darou slibovali kamarádství a rozchod v míru, nic takového se nekoná, a to hlavně kvůli Rytmusovi, který se chová jako malé dítě. Nejen že Daru přestal sledovat na sociálních sítích, ale také smazal všechny společné fotky, které za sedm let vztahu přidal na své sociální sítě.

Dara zřejmě nemá chuť a ani čas se hrabat v minulosti tak detailně jako její ex, a tak tyhle věci nezaregistrovala. Proč Rytmus tohle vše dělá, se neví, spekuluje se, že to od něj mohla vyžadovat jeho současná přítelkyně Jasmina Alagič, nebo se prostě jen nechtěl dívat na společné snímky se svojí ex.

I když na tyhle Rytmusovy výkřiky do tmy Dara nereagovala, teď se rozhodla promluvit! „Nevěřím! A pokud je to pravda, tak si toho cením,“ řekla zpěvačka ironickým tónem pro web cas.sk. Dodala pak ještě jednu hodně ironickou poznámku: „Je to gesto hodné zralého muže.“ Zdá se, že Rolins je její expartner už jen pro smích.

Související články

Další články