Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dara Rolins odhalila svou druhou tvář v koleni: Fanoušky pak potěšila mokrými snímky ze sprchy

Dara Rolins.
Zdroj: Se souhlasem Dara Rolins / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
vtip

Zpěvačka Dara Rolins (49) patří mezi ženy, které si ze sebe dokážou udělat legraci. Tentokrát udělala vtípek ze svého kolene, které jí připomíná nejznámějšího MMA zápasníka Conora McGregora, jehož nazvala úsměvně bratrancem. Později nezapomněla na Instagramu sdílet ani dávku pořádně žhavých a mokrých snímků ze sprchy.

Krásná Dara Rolins ví, jak potěšit své fanoušky. Po sérii žhavých snímků se na Instagramu rozhodla tentokrát zavtipkovat. Na stories totiž sdílela své koleno, ve kterém spatřila známou tvář. Konkrétně své koleno přirovnala k MMA zápasníkovi Conoru McGregorovi. "Bratranec z třetího kolene," uvedla k důkazné koláži, která překvapila nejen samotnou zpěvačku.

Pozdrav ze sprchy

Co se týče hlavních příspěvků na Instagramu, ani tam své obdivovatele nezklamala a pokračuje v pravidelném sdílení svých snímků, kde vyniká její vysekané tělo. Tentokrát zveřejnila snímky ze sprchy.

"I pro vás je ranní sprcha tím nejlepším startem do nového dne? Dotyk vody s vaším tělem, tak 'obyčejný' vjem, a přesně proto si tak málo uvědomujeme jeho vzácnost. To, jak obrovské štěstí máme, že ji máme. Nechci vás po ránu školit, ale chci si na moment, i pro sebe, všechny tyto věci uvědomit a obyčejně za ně být vděčná," uvedla Dara Rolins.
Známá zpěvačka je pro své fanoušky velkou motivací, a to nejen co se týče postavy, ale také životní píle. Vzhledem k tomu, jak je její denní program nabitý, není zcela jednoduché skloubit dohromady práci, rodinu i lásku. Ale všechno jde, když se chce. "Je toho tak akorát, abych si to stihla všechno užít," svěřila se Dara nedávno pro eXtra.cz. Slovy pak nechala nahlédnout i do jejich soukromí s Pavlem Nedvědem.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy