Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dara Rolins to za plastiku schytává ze všech stran. Sama se snaží obhájit, u fanoušků ale pohořela

Dara Rolins je již dva roky šťastně zadaná s Pavlem Nedvědem.
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Reakce

Nový vzhled Dary Rolins stále nedá zpěvaččiným fanouškům spát. Zatímco ona má z plastického zákroku dobrý pocit a je z výsledku nadšená, mnozí její fandové si myslí pravý opak. Prý si už není vůbec podobná. Zpěvačka se rozhodla bránit a své rozhodnutí obhajuje na sociálních sítích.

Dara Rolins to za svůj nový vzhled na sociálních sítích pěkně schytává. Slovenská zpěvačka se totiž nedávno na svém Instagramu pochlubila svou tváří, kterou podrobila plastické operaci. Ona sama má z výsledků radost, to se ovšem nedá říci o fanoušcích. Ti nechápou, proč to zpěvačka udělala.


Dara už se jednou vyjádřila, nyní se však rozhodla, že se pokusí své rozhodnutí ještě jednou před svými sledujícími obhájit. "To, jak vypadám teď, je samozřejmě aktuální stav, který nemá NIC společného se stavem finálním. A to, že si dám fotku na Insta, protože vás chci pozdravit už nyní, je jen mé dobrovolné riziko, že se ozve ten zástup mudrlantů s větou: tak TOTO se opravdu nepodařilo," rozohnila se Dara Rolins na svém Instagramu.

"Všechno má svůj dojezd. Svůj čas, potřebnou dobu rekonvalescence, 'než si to sedne'. Já rozumím, že je někdo proti. Vždyť ať je proti čemu, jak chce! Ale vždy kroutím hlavou nad názorem, že povrchní je ten, kdo řeší zevnějšek, neboť asi při tom všechny do jedné ztratíme duši a srdce. A pak ještě miluji větu 'Tak tohle věru ne, já budu stárnout s grácií'. Vždyť si stárni, s kým chceš," napsala rozhořčeně slovenská diva, která měla podstoupit facelift obličeje.

Doporučené video: Rozhovor s Darou Rolins o dceři


Terčem posměchu

Do zpěvačky si koply i Ornella Koktová s Agátou Hanychovou ve svém podcastu na Herohero. Daru označily za Vietnamce či Asiata a prý by stálo za to si udělat nový cestovní pas. Zároveň zkritizovaly jejího chirurga. "Říkala jsem jako Asiat. Podle mě je to hrozná škoda a zase tolik to nepotřebovala. Já chápu, že si řekla, že tam půjde. Tady vidíte, že drahý chirurg není tutovka, a prostě se to nepovedlo," řekla Ornella Koktová.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy