Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dara Rolins o vztahu s Nedvědem: Plánuji Pavlův čas. Jsem to já, kdo se musí přizpůsobit, říká zpěvačka

+ Další 3 fotografie

Známá československá R&B zpěvačka Dara Rolins (49) toho nemá zrovna málo. Své pracovní povinnosti v Česku musí skloubit s cestováním do Itálie za svou láskou Pavlem Nedvědem (50). I když by si mnozí její životní rozvrh nedokázali vůbec představit, Dara jako milovnice diářů vždy najde skulinku, jak si svůj denní program přizpůsobit. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli musí svým rozvrhem hýbat ona, anebo její milý. 

Nabitý program

Zpěvačka Dara Rolins je podle svých slov "oldschool" a nenapravitelný papírkář, a právě to ji zřejmě vedlo k tomu, že před dlouhými sedmi lety vydala svůj první diář, ve kterém začala zaznamenávat všechny své myšlenky a životní postřehy. Jak ale sama říká, v nejlepším je potřeba skončit, a proto se rozhodla svou diářovou éru ukončit křtem kalendáře s magickým číslem sedm.

Vzhledem k tomu, jak je její denní program nabitý, je pro ni jistě těžké skloubit dohromady práci, rodinu i lásku. "Je toho tak akorát, abych si to stihla všechno užít," řekla R&B diva, která je momentálně až po uši zamilovaná do bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda. Svůj čas musí tedy zpěvačka rozložit mezi Českou republiku, Slovensko a Itálii.

Svou lásku s Pavlem Nedvědem už dávno netají a štěstí v novém vztahu dává na odiv i veřejně prostřednictvím Instagramu.

Plánuje mu rozvrh

"Jsem svým vlastním pánem, i svého času, jsem svobodný umělec, takže si to hlídám a koriguju a v pravý moment jsem pochopila, že když si chci opravdu užít svůj aktuální vztah, tak to budu já, kdo bude muset s tím časem víc hýbat," prozradila Dara v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Pavel je mnohem víc fixovaný na Turín, na kancelář, do které musí, jako víceprezident pěkně v kravatě od pondělka dokonce až do neděle, potom zápasy... má toho moc, takže kdybych to nebyla já, kdo v tom čase udělá ten prostor, pak bychom neměli tu šanci se vidět tak často," uvedla slavná zpěvačka. Takže je to Dara, kdo řídí jejich společný diář? "V podstatě ano, ale takhle: já se velice dobrovolně a ráda přizpůsobuji," dodala.

Celý rozhovor najdete ve videu výše.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy