Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins o své TAJEMNÉ SESTŘE: Byla jsem její projekt! Jak dnes vypadá? FOTKY

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 39 fotografií
galerie
Zatímco na Slovensku Daru Rolins (46) považují za mega hvězdu, tak spousta Čechů ji má zafixovanou jako pouze tu, co kdysi zpívala Zvonky štěstí. Málokdo ovšem tuší, že za skutečným úspěchem oblíbené zpěvačky stojí její setra, o které lidé moc nevědí.

Za úspěchem mnohých zpěváků stojí většinou rodiče, kteří se je odmalička snažili vést k hudbě tak, aby se jí jednou mohli živit. Zpěvačka Dara Rolins (46) to má ale úplně jinak. Za jejím velkým úspěchem na československé hudební scéně stojí sestra Jana Hádlová.

„Byla to sestra. Byla to právě ona, kdo mě vzal za ruku, zaťukal na dveře a zcela konkrétně strčil nohu mezi dveře a říkal, ať si mě i přes dětský věk poslechnou,“ říká Dara Rolins.

Málokdo z lidí vůbec tuší, že slovenská zpěvačka má sestru. Jana je od Dary starší o devět let a sestry si nejsou prakticky vůbec podobné. Dara se ve světě šoubyznysu pohybuje už více než třicet let.

„U mě to bylo jednoduché. I z pohledu rodičů. Zpívání bylo všechno. Když to lehce přeženu, narodila jsem se, abych zpívala. A zpívala jsem pořád. A bavilo mě lidi bavit. Vždycky přišla návštěva a se ségrou jsme udělaly set-up, jak se dnes říká. Postavily jsme ze všech možných židlí hlediště, návštěva se posadila a následovaly dvě disciplíny, ve kterých jsem byla výjimečná. Bylo to zpívání a ukazování předpovědi počasí,“ dodává.

Související články

Další články