Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Dara Rolins o Rytmusovi: Hráblo mu a chce všechno vymazat. Zamrzelo mě to!

Vztah už je minulostí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Rozchod zpěvačky Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) fanoušky nepřestane zřejmě nikdy trápit. Drsný rapper má tak pocit, že by všichni nejraději žili jeho minulostí. Možná i o to víc dává na odiv svoji lásku k Jasmině Alagič (29). Někdy je to ale skutečně příliš. Své si o tom myslí i samotná Dara.

Dara Rolins (45) se k rozchodu staví dle fanoušků střízlivěji. Rytmus (41) se ale rozhodl, že když už, tak už. Není tomu dlouho, co vymazal všechny fotky, které měl společné s Darou Rolins, se kterou se před více než půl rokem po sedmi letech rozešel.

„Víte, proč jsem to vymazal? Protože jste přehajpovaní a přemotivovaní mojí minulostí,“ prohlásil Rytmus na své sociální síti. Rapper momentálně chodí s Jasminou Alagič, což ani není třeba zmiňovat. Ví to totiž snad úplně každý.

Dara o svém ex po dlouhé době promluvila a myslí si o něm své.

„Od začátku mu nový vztah přeju. A to, že z toho Patrikovi možná lehce hráblo a že má pocit, že musí vymazat a zapomenout všechno, co se stalo předtím, to je jiná věc. Přiznám se, že v jeden moment mě to i zamrzelo. Přišlo mi to zbytečné. Ale na druhou stranu: Nádech, výdech. Je to jeho volba, jeho cesta, jeho vztah. A jestli má pocit, že právě tohle potřebuje, tak ať jde do toho,“ řekla pro Super.cz.

Těžko říct, kdo je tady vyrovnanější. Tipnete si?

Mohlo by vás zajímat

Další články