Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dara Rolins o rozchodu s Rytmusem: Přiznala, kdo se s kým rozešel

Dara šla s pravdou ven…
+ Dalších 44 fotografií
Šok celému showbusinessu způsobila Dara Rolins (45) s Rytmusem (41), když oznámili rozchod na sociální síti. O té doby šel každý jiným směrem. Rytmus by měl podle všeho randit s krásnou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič (28). Dara na toho pravého, zdá se, ještě čeká. Nyní přiznala, že odhodlání k rozchodu v sobě našla jako první ona.

Zpěvačka Dara Rolins se poslední dobou nijak nezdráhá mluvit o rozchodu s Rytmusem. V nedávné době dokonce promluvila i o údajné nové lásce jejího expartnera Jasmině Alagič. Zřejmě nemá důvod cítit zášť, jelikož s tím ukončit sedm let trvající vztah přišla ona a rovnou vysvětlila i proč.

„Asi proto, že jsme v tempu běželi každý sám. A když jdete moc vedle sebe, taky to není dobré. Potkávat se jen večer doma, míjet se… K rozchodu jsem se odhodlávala dlouho. Pocity jsme měli určitě obdobné, cítili jsme to oba, ale iniciativa říct finální ne přišla z mojí strany,“ uvedla.

Na prince na bílém koni teprve čeká a nehodlá se vzdát svých ideálů. U dlouhodobých vztahů se doma lidé mnohdy jen potkávají, ale tohle Dara nebere. „Já to tak ale nechci. Kdyby mi bylo sedmdesát, tak si řeknu – jasně, co řešíš. Ale teď je na mě ještě brzy. Uvidíme, co se mnou bude,“ prozradila v rozhovoru pro MF Dnes.

Mohlo by vás zajímat

Další články