Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dara Rolins o děsivé noci s vetřelcem: Ještě teď jsem vyklepaná, naštěstí měl Pavel převahu

Do domu Dary Rolins se vloupal stalker.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Stalker

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožila velmi nepříjemnou noc. V úterý 29. listopadu do jejího domu v Tuchoměřicích u Prahy vnikl neznámý muž. Naštěstí byl v domě její partner, bývalý viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd (50), který vetřelce zpacifikoval a přivolaná policie se následně o vše postarala. Dara nyní webu eXtra.cz zaslala vyjádření, v němž se o vetřelci rozepsala.

Na tuhle noc jen tak nezapomene. Do vily zpěvačky Dary Rolins v Tuchoměřicích na Praze-západ vnikl vetřelec. „Pozdě v noci při zajíždění do garáže vniknul do mého domu cizí agresivní muž. Spíš blázen, který u našeho domu nebyl poprvé. Je další z řady mých stalkerů,“ šokovala Dara ve vyjádření pro eXtra.cz.

„Tento konkrétní muž pronásleduje a ohrožuje mě i mou rodinu dlouhodobě. Je to už poněkolikáté, co se tady v naší ulici po večerech potloukal, vyzváněl, dobýval se k nám do domu. A není to zdaleko poprvé, co u nás byla policejní hlídka, jen kvůli tomuto bláznovi nejméně dvakrát,“ popsala dále zpěvačka.

Ztrpčoval jim život 3 roky

Dara prozradila, že naposledy se okolo domu ochomýtal v létě, kdy ohrožoval její dceru s chůvou, zatímco byla zpěvačka na koncertě na Slovensku. Nyní to ale bylo poprvé, co vnikl přímo do domu. „Doufám, že to pro něj bude mít konečně patřičné následky. Tento muž by si zasloužil konečně zavřít do blázince, dobré tři roky nám terorizuje život,“ doplnila ještě vyděšená zpěvačka. Podobnou věc popsala i CNN Prima NEWS

Naštěstí s ní byl toho večera její partner Pavel Nedvěd, který nezvaného hosta zpacifikoval. „Můžeme potvrdit vzájemné napadení dvou mužů v úterý před dvaadvacátou hodinou. Co se přesně stalo, bude policie prověřovat,“ prozradila Blesku mluvčí Policie ČR Michaela Richterová. Záchranná služba dodala, že muž (ročník 1992) byl převezen do motolské nemocnice s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem.

Podle Dary měl její partner Nedvěd nad vetřelcem značnou převahu. S pomocí sousedů následně zavolali policii i sanitku. „Tentokrát byl u toho Pavel a ten mě poté, co nám vlezl do domu, jen bránil. Udělal to, co by udělal každý pořádný muž pro svoji ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl,“ řekla nám Dara s tím, že je z toho ještě teď vyklepaná. "Naštěstí doma nebyla Laura," dodala.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy