Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins nebývala vždy oslnivou kráskou: S ofinou à la peroxidový kastrol to rozhodně nevychytala

Tenhle účes Daře opravdu nesedl!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 40 fotografií
Dara Rolins (44) patří mezi největší ikony české a slovenské pop music. Nejenže je vynikající zpěvačkou, ale pyšní se také perfektní postavou. Fanoušci ji naprosto zbožňují, když jde s kůži na trh, tak se můžou doslova zbláznit. Ale byly časy, kdy Dara vypadala poněkud děsivě a její účes a image byly dost strašlivé.

Slovenská zpěvačka a sexy diva Dara Rolins (44) je vzorem pro mnohé své fanoušky. Hodně si potrpí na svém vzhledu a podle toho si také zařídila život. Pravidelně cvičí a maká na své postavě, aby byla naprosto bez chybičky.

Snaží se jíst zdravě, ale nic nepřehání a nežene do extrémů. Dara patří mezi nejžhavější MILFky Česka a Slovenska a už několikrát dokázala, že i bez makeupu vypadá jako bohyně. I ve svých čtyřiačtyřiceti letech ráda experimentuje.

Díky své perfektní postavě si stále může dovolit odhalovat se, co nejvíce to jde. Ale byly doby, kdy měla zpěvačka do kočičky hodně daleko. Na sociálních sítích se fanoušci chlubí fotkami s Darou a na některých fotkách vypadá děsivě.

Ještě před pár lety zvolila dost příšerný účes. Peroxidová ofina střižená podle kastrolu byl naprostý krok vedle. Dara na fotkách vypadá, že jí místo jejích vlasů někdo plácl na hlavu paruku. Jsme moc rádi, že od takovéto image dávno upustila, protože tohle není sexy ani náhodou.

Související články

Další články