Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dara Rolins, nebo americká star? Herečka Brooks Nader vynesla na Oscary stejnou róbu jako Nedvědova láska

Dara Rolins a Brooks Nader oblékly skoro stejné šaty.
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem Dary Rolins/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 7 fotografií
Stejné šaty

Zpěvačka Dara Rolins (50) nedávno sklidila dost ostrou kritiku za své šaty, které vynesla na galavečer Let´s Dance. Největším problémem byl boční střih, který ukazoval více, než se líbilo fanouškům. Shodou náhod si podobný model vzala i herečka Brooks Nader (27) na letošních Oscarech, jak upozorňuje portál UPI. Komu seděl svůdný outfit víc?

Dara Rolins je vzhledem ke svému věku stále kočka. Malou chybu ale udělala, když si na akci Let´s Dance vzala fialové šaty, které jí odhalily prsa. Tento moment byl zachycen na videu na sociálních sítích. Fanoušci si toho hned všimli a Daře za to dali co proto, jak už redakce eXtra.cz psala.

"Zakryla bych nejdřív ta špatně udělaná prsa, nebo bych zvolila jiný střih šatů," napsala jedna ze sledujících. "Prsa jsou dost divná. Zkrabatělá a nevypadají dobře na to, že jsou umělá," reagovali další. Ačkoli Dara pro své tělo dělá maximum, žije zdravým životním stylem a v padesáti vypadá na třicet, tyto šaty se podle fanoušků prostě nepovedly.

Stejné šaty na Oscarech

To se ovšem nedá říci o herečce Brooks Nader, která si úplnou náhodou vzala na předávání Oscarů téměř totožné šaty, jak informuje portál UPI. Tam ale žádný zádrhel nebyl. Šaty jí padly zcela přesně, jako by byly ušité na míru. Na shodné outfity se můžete podívat v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy