Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dara Rolins myslí na pomstu. Co vzkázala Rytmusovi?

Jak si asi mohl slogan vyložit právě Rytmus?
Zdroj: archiv
+ Dalších 64 fotografií
Svět šoubyznysu se pomaloučku začíná vzpamatovávat z toho, že zpěvačka Dara Rolins (45) a Rytmus (41) už nejsou spolu. Od společného vyjádření na jejich Instagramu už uplynul nějaký čas a následovalo ticho po pěšině. Až dosud, kdy Dara dala na svůj instagramový účet dost podivný citát, kde mluví o pomstě.

Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus (41) Vrbovský už nejsou spolu. Jejich společné ohlášení rozchodu nenechalo klidným snad žádného fanouška. Od dlouhosáhlého postu na Instagramu, kde se hvězdný pár zpovídá příznivcům, proč je všemu konec, se ani jeden nevyjádřil. Až dosud.

Dara zveřejnila na sociální síť snímek, kde je napsáno: The best revenge is no revenge. Move on. Be happy. (Nejlepší pomsta je žádná pomsta. Běžte v životě dál a buďte šťastní). Každého napadlo, že se moudro týká právě Rytmuse. Zdá se ale, že Dara moc postychtivá není, když zvolila právě tato slova. Patrik se tedy nemá čeho bát. Přesto spoustu diskutérů slogan vykolejil. To by ale nebyla Dara, kdy by se slova o pomstě nepokusila vysvětlit.

„I když vím, že nemusím, chci reagovat na svůj předešlý post. Až z některých komentářů mi došlo, že by se mohlo zdát, že něco řeším nebo vyčítám nebo se cítím ublížená. Takže aby nedošlo k omylu. Ne. Život jde dál a pro všechny, kteří pochybují, v míru a s repektem, který chovám i ke svým bývalým láskám,“ píše zpěvačka, která svá slova završila hashtagem PatrikForever. K tomu snad ani není co dodat.

Související články

Další články