Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dara Rolins musela Rytmuse z milionového hnízdečka lásky vyplatit: Z té částky se vám protočí panenky!

Kolik peněz musela dát Dara Rytmusovi?
+ Dalších 90 fotografií
Daru Rolins (45) a Rytmuse (41) v současné době už nic nespojuje. Před pár dny udělali definitivní tečku za svým vztahem. Dlouho čekali na majetkové vyrovnání, které proběhlo, a nyní už může každý jít svoji cestou bez toho, aniž by je něco tížilo z jejich společné minulosti. Zpěvačka si se svojí tehdejší láskou pořídila nádherný domek kousek za Prahou. Rytmus se po krachu vztahu rozhodl, že ho Daře přenechá, ale ta ho musela vyplatit. Kolik rapper dostal?

Dara Rolins (45) a Rytmus (41) spolu byli dlouhých sedm let. Nikdo nepochyboval o tom, že je to láska jako trám a určitě to téhle dvojici vydrží až do konce života. Na konci března tohoto roku ale přišel pořádný šok.

Jeden z nejoblíbenějších párů oznámil rozchod. Oba dva samozřejmě nezapomněli dodat, že svůj vztah ukončili po vzájemné dohodě a dále zůstávají nejlepšími přáteli. I když byli od sebe a každý si už žil svůj život, tak je přece jenom spojovala ještě jedna nepříjemnost.

A tou bylo majetkové vyrovnání. Pár si v době své největší lásky pořídil luxusní domek v Tuchoměřicích za Prahou o celkové rozloze 1008 metrů čtverečních. „Daře se tam bydlí dobře. Dům si zařídila podle svých představ. I pro její dceru Lauru je to domov, a tak to také zůstane. Obě dvě mají to místo velmi rády,“ prozradil portálu Čas.sk zdroj blízký dvojice.

Celková částka domu se odhaduje na zhruba 20 milionů korun a zůstane v něm Dara a desetiletá dcerka Laura. Zpěvačka musela ale svého expartnera vyplatit. „Dara Rytmuse vyplatila před dvěma týdny a jednalo se o polovinu hodnoty domu.“

Rytmus tak sice přišel o nádhernou vilu, ale na účtě mu přistálo něco málo přes 10 milionů korun. A za tuhle sumu si klidně může pořídit nový baráček se svojí milovanou Jasminou Alagič.

Mohlo by vás zajímat

Další články