Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Dara Rolins má nového chlapa! Rytmus ze hry. PRVNÍ SPOLEČNÉ FOTO PÁREČKU

První společná fotka. Tady to prý už jiskřilo.
+ Dalších 48 fotografií
Jaká je pravda o rozchodu zpěvačky Dary Rolins (45) a rappera Rytmuse (41)? Podle slovenských novinářů má Dara nového partnera. Uvedl to slovenský portál Pluska.sk. Kdo je David Meszaros? Každopádně Rytmusovi je to prý dost jedno.

Slovenský portál Pluska.sk uvedl, že Dara Rolins své truchlení jen hraje. Prý má jiného. Hra na city kvůli rozchodu s Rytmusem byla jen show pro fanoušky.

Nový fešák se jmenuje David Meszaros a je herec, model a prý i tak trochu fotbalista. A je Rytmusovi velmi podobný, jen je to prostě mladší vydání podobného chlapíka.

Na Slovensku se o jejich utajeném vztahu špitalo už několik týdnů. David Meszaros zpěvačku Daru Rolins podle šuškandy fascinoval při společné spolupráci. Vztah s Rytmusem byl už prý totálně vyhořelý. A pak bylo jen otázkou času, kdy půjdou od sebe.

Dara a David se prý potkali už na jaře. A začalo to mezi nimi jiskřit. Natočili spolu žhavý klip a začalo to. Alespoň tak to popisuje portál Pluska.sk. David se v klipu Darinky intenzivně dotýkal a ona se mu kroutila v náručí. A podle Slováků se prý začali setkávat i v soukromí.

Mohlo by vás zajímat

Další články