Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins má miminko Rytmuse a Jasminy na háku: Předvedla se v životní formě!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
luxusní postavička
Kdejaký škarohlíd by si klidně mohl myslet, že informace o těhotenství Jasminy Alagič (29) Daru Rolins (46) pěkně rozházela. Koneckonců hnědovlasá moderátorka dala Rytmusovi (42) to, po čem tak hodně toužil. Dara se už několikrát nechala slyšet, že důvod rozchodu byl právě ten, že s Rytmusem už nechtěla mít potomka. Půvabná slovenská zpěvačka se ale kvůli tomu vůbec netrápí. Ba naopak...

Všechny překvapilo, když na Štědrý den ohlásili Rytmus (42) s Jasminou Alagič radostnou zprávu, že se za devět měsíců stanou rodiči. Fanoušci jim začali okamžitě gratulovat a konečně se udělala jedna velká tlustá čára za všemi spekulacemi ohledně těhotenství pohledné moderátorky.

Aby to zamilovaný pár vzal všechno při jednom, tak zanedlouho se bude konat veselka. A všichni tak nějak tuší, že svatba Rytmuse a Jasminy bude opravdu velkolepá. Soudě alespoň dle toho, jak slovenský rapper mluví o své lásce na sociálních sítích.

Samozřejmě že se objevili i lidé, kteří svými komentáři zničili náladu nejednomu fanouškovi. Někteří byli toho názoru, že si Dara Rolins (46) musí doslova trhat závistí vlasy. Naštěstí je Dara chytrá žena a takové věci absolutně neřeší.

A navíc není ani důvod. Rytmus je uzavřená kapitola, na kterou sice ráda vzpomíná, ale slzy rozhodně neroní. Možná právě proto, že jí lidé už začali pěkně lézt krkem, odjela do svojí oblíbené destinace Bali, odkud poslala dráždivý snímek v plavkách.

Každý musí uznat, že zpěvačka je v současné době ve své nejlepší formě.

Související články

Další články