Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dara Rolins je zase o rok starší: Čas zastavit dokázala, s muži se jí to nepovedlo, kteří to byli?

Dara Rolins je zase o rok starší: Čas zastavit dokázala, s muži se jí to nepovedlo, kteří to byli?
Zdroj: Archiv
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
oslavenkyně
Slovenská diva Dara Rolins (48) je zase o rok starší. Zpěvačka patří k těm šťastlivcům, kteří objevili pramen mládí a místo vrásek jí čas přidává spíše na kráse. Dara se pyšní nejen krásnou tváří, ale také skvělou figurou, kterou by jí mohla závidět i kdejaká fitness modelka. Ač to vypadá, že je Dara nadčlověk, který si žije na obláčku, realita je poněkud odlišná a stejně jako všichni ostatní smrtelníci si i ona zažila několik vlastních nepříjemných životních proher a pádů.

Oblíbená slovenská zpěvačka Dara Rolins slaví osmačtyřicáté narozeniny. Diva Dara je ale žijícím důkazem toho, že když se člověk dobře stará o tělo i mysl, tak je možné zastavit i čas. Na svůj věk totiž rozhodně nevypadá a stále kvete jako ta nejkrásnější květina.

Při pohledu na její dokonale vysekanou postavu se nejen pánům podlamují kolena, ale ne vždy tomu tak bylo a zpěvačka si svou luxusní postavičku musela pěkně od základu odříkáním a tvrdou prací vysekat sama. Dnes je známá nejen jako zpěvačka, ale také jako úspěšná influencerka. Dokonce napsala vlastní diář, který je i průvodcem zdravého životního stylu.

Raketový start, kterým doletěla ke hvězdám

Půvabná blondýnka na sebe upozornila už v osmi letech, kdy se začala věnovat herectví a zpěvu. Ve zpěvu se ale našla více než v herectví. V devíti letech vydala svou první desku, která zmizela z prodejních pultů jako lusknutím prstu a od jejích dětských let až dodnes Dara patří mezi nejlepší a nejúspěšnější zpěvačky v Česku i na Slovensku.

V lásce příliš štěstí neměla

Tak jako životy ostatních, tak ani její ale nebyl jen růžový, a to zejména ten partnerský. Hudebník Matěj Homola by se dal považovat za toho nejdůležitějšího partnera jejího života, je totiž také otcem její jediné dcery Laury. Vztah měli krásný do té doby, než si Matěj přestal Dary vážit a zakoukal se do jiné. Jeho nevěra byla pro Daru jasný konec vztahu. Kvůli dceři si k sobě ale přesto našli cestu a dokáží spolu vycházet.

Další z důležitých mužů jejího života byl dnes už zesnulý Petr Vlasák, ten dal nakonec přednost klidnějšímu životu s jinou partnerkou, kterou si později vzal. V roce 2006 mu byla diagnostikována rakovina a první boj se zákeřnou nemocí vyhrál. Když se mu ale v roce 2019 vrátila, tak už svůj boj s nemocí bohužel nevyhrál. Dara mu byla v nejtěžších chvílích také oporou.

Nečekaná rána v podobě bouřlivého rozchodu přišla, když randila s ženatým hokejistou Jaroslavem Bednářem, který se ne a ne rozvést. Randili spolu dva roky, poté ale přišel škaredý rozchod.

Poslední velkou láskou Dary Rolins byl rapper Rytmus (43). Vztah trval dlouhých sedm let a všichni fanoušci očekávali svatbu nebo příchod miminka. Nakonec ale vyšlo ven úplně jiné překvapení, a to v podobě jejich rozchodu. Dle spekulací se pár rozešel na základě rozhodnutí Dary a rapper to těžce nesl. Nyní už ale Rytmus nesmutní, neboť našel lásku svého života v Jasmině Alagič, kterou si vzal za ženu a vychovávají spolu svého syna.

Ač Daře zatím žádná partnerská láska dodnes nepřetrvala, i tak tu svou pravou bezpodmínečnou lásku už našla, a to ve své dceři Lauře, která je pro ni životní výhrou.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy