Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins je pěkně vytočená! Podívejte se, co vzkázala otravným fanouškům

Zdroj: instagram
+ Dalších 99 fotografií
Šoubyznys a fanoušky zasáhl rozchod Dary (45) a Rytmuse (41) a dění kolem nich pořád neutichá, i když je to několik měsíců. Rytmus už má ale novou lásku, a lidé se tak mají pocit, že musejí litovat Daru, která je podle nich nešťastná chudinka. Tento pohled lidí se ale zpěvačce absolutně nelíbí a pořádně se obula do lidí na sociálních sítích.

Od doby, co se rozešla zpěvačka Dara Rolins (45) s rapperem Rytmusem, lidé zkoumají každý krok a výraz v jejich tvářích. Co se provalil nový vztah Rytmuse a moderátorky Jasmíny Alagič, začalo to být jako hon na čarodějnice.

Věčně usměvavá Dara má ale také jen jedny nervy, a když ji několik měsíců lidé píšou o tom jak smutná a strhaná je, rozhodla se vyjádřit a napsat to tak, jak to cítí. Lidé jí totiž k poslední fotografii psali, že i když má nádherný úsměv, ten smutek v očích je prostě nepřehlédnutelný.

Tahle slova ji nenechala chladnou a všem rozhořčeně napsala: " LIDÉ PROSÍM už se na to opravdu vykašlete! Do kdy mi budete v komentářích psát tyhle nesmyslné postřehy? Žádný smutek, pane bože, už dlouho jsem se necítila tak dobře, a nebyla tak šťastná. V mých očích je absolutní mír a klid nikoliv smutek," napsala Dara, která už na svého ex nechce myslet ani si ho připomínat.

Poučí se lidé a nechají ji žít svůj život? Nebo tyhle dohady budou ještě několik měsíců trvat?

Související články

Další články