Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins exkluzivně pro eXtra.cz: Tohle ti s úsměvem vzkazuje, Rytmusi

+ Dalších 9 fotografií
dara skóruje
Dara Rolins (45) rozhodně nesedí doma a netrhá si vlasy nad zásnubami Jasminy Alagič (29) a Rytmuse (41), jak si někteří lidé na sociálních sítích myslí. Slovenská zpěvačka vypadá perfektně. Ve středu se ukázala na party a rozdávala úsměvy na všechny strany. Na adresu svého bývalého partnera se nebála vyjádřit.

Rytmus (41) a Jasmina Alagič se zasnoubili a to spolu pár není ještě ani rok. Pravdou je, že od začátku jejich vztahu oba dva dávají najevo, co k sobě cítí. Snad nikomu nemohli uniknout jejich zamilovaná vyznání na sociálních sítích.

„Celý život jsem ji hledal, až sem ji našel v Bosně,“ napsal nedávno Rytmus. Nikdo pořádně neví, jestli slovenský raper jen špatně volí slova nebo se úmyslně snaží ublížit svojí bývalé přítelkyni Daře Rolins (45).

Už i jejich společné fanoušky to rozdělilo na dvě skupiny. Jedni stojí na straně zpěvačky a Rytmusovo chování nedokážou pochopit, druzí si zase myslí, že Dara moc fňuká. To ale není pravda. Dara snad nikdy nevypadala tak dobře jako v současné době.

Ve středu večer se ukázala na MOSCHINO PARTY, kde jí to neskutečně seklo a se všemi si přátelsky povídala. Když jsme se ji zeptali, co říká na zásnuby svého expartnera, tak mile a s úsměvem řekla: „Přeji mu hodně štěstí a aby byl spokojený. Nejsem s ním ve válce. Zásnuby jim samozřejmě přeji.“

Mohlo by vás zajímat

Další články