Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Dara Rolins dokonalá jen na Instagramu? Naživo za Pilarovou, pak zas podivné líčení

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Diva Dara
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (46) působí na sociálních sítích, jako by dokázala zastavit čas. Na všech fotkách vypadá dokonale a nenašli byste na nich jedinou chybičku. A to i v případě fotek, na kterých není nalíčená. Nedávno se ale veřejnost bavila na její účet kvůli tomu, že na křtu svého diáře připomínala zpěvačku Evu Pilarovou (80). Tentokrát to Dara pro změnu nevychytala s make-upem, shodují se lidé.

Dokonalost na sociálních sítích

Sociální sítě a především Instagram jsou místem, kde se všichni prezentují v tom nejlepším světle a je to tak asi v pořádku. I když celebrity občas přidají fotku bez líčení, realita bývá mnohdy ještě trochu jiná.

Půvabná zpěvačka Dara Rolins (46) patří mezi české a slovenské celebrity, které mají postavu jako lusk. Slovenská zpěvačka se netají tím, že na svém těle hodně dře a snaží se zdravě stravovat. Její účet na Instagramu je plný fotek z jejího života.

Dara se řadí mezi ty celebrity, které lidé uznávají i na sociálních sítích a je oblíbená v Česku i na Slovensku. I když vypadá na šestačtyřicet let perfektně, někdy stačí horší fotka a je to znát. Dara se za svůj věk nestydí a to je moc dobře.

Dara Rolins jako Eva Pilarová

Před více než měsícem Dara Rolins křtila svůj nový diář. Na setkání se zpěvačkou se těšila spousta fanoušků a všichni si pochvalovali, jaká je Dara milá žena. Zpěvačka si sice chrání své soukromí a na sociální sítě dává pouze to, co uzná za vhodné, ale před lidmi rozhodně nemá žádné zábrany.

Někdy se ale holt stane, že se člověku nepovede fotka. To byl i případ Dary, která na jedné z fotek z akce připomínala mladou Evu Pilarovou. Lidé nad fotkou začali okamžitě diskutovat na sociálních sítích.

„Zvláštní výraz na fotce, připomíná mi paní Evu Pilarovou,“ napsala paní Dana. „Zrovna jsem to chtěla napsat,“ přitakávala Jana a paní Monika dodala: „Koukám, je nás víc, kdo tam vidíme Pilarku.“

Podivný makeup

Dara Rolins byla jednou z kmoter knihy Dominiky Cibulkové. Na křtu se předvedla v bílém modelu, pod kterým zřejmě neměla vůbec nic. Zároveň překvapila pro ni neobvykle tmavým líčením očí.

Slovenská zpěvačka na neupravených fotkách už zdaleka neměla dokonale hladkou pleť bez chybiček. Dara je ale z těch, které se nestydí za své roky a s plastickou chirurgií to nepřehání. Pro ostatní ženy je jistě dobré vidět, že v šestačtyřiceti letech zkrátka na dvacet vypadat nebudete.

Související články

Další články