Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dara Rolins chtěla být milá a schytala za to hromadu kritiky: Jsi zlá, násilná a měla by ses léčit!

Dara Rolins chtěla být milá a schytala za to hromadu kritiky: Jsi zlá, násilná a měla by ses léčit!
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
hádka
Tak tohle tu ještě nebylo! Oblíbená zpěvačka Dara Rolins (45) prostřednictvím sociálních sítí ráda předává své myšlenky, pocity a rady svým sledujícím. Snaží se být pozitivní a milá v každé situaci, co nastane. Tentokrát se ale za obyčejnou úsměvnou větu lidé drsně pustili do ní a jejího života!

Dara (45) na svém Instagramu již několik let ukazuje nejen každodenní život, práci a přátele, ale také soukromí s dcerou a v minulosti i s expartnerem Patrikem Rytmusem Vrbovským (41). Od jejich rozchodu jí lidé denně připomínají nejen samotného Rytmuse (41), ale také ji srovnávají s jeho novou partnerkou a snoubenkou.

"Přemýšlím a nemůžu si vzpomenout, co jsem vám dnes chtěla říct. Hmm, asi teda nic důležitého. Tak už jen, na sklonku dne, mějte krásný večer," napsala Dara na svůj profil a strhla se lavina kritiky!

"Ty svoje myšlenky o Patrikovi si už nechej doma a když chceš vzpomínat, otevři šuplík, prohlídni si fotky, poplač si a zase je schovej. Jsi zlá osoba, jen ten tvůj násilný úsměv je už na prd. Ty máš jediné štěstí, že jsi zpěvačka. Jinak by tě lidé za to, co děláš, zakopali pod černou zem. Teď se vyjádři, ukaž, ty 'vermi' (tak se totiž jmenuje zpěvačka na sociální síti dararolins_vermi, pozn. red.), kdo ti má věřit," napsal jeden ze sledujících a Daru rozhodně nešetřil.

Přidalo se ještě několik lidí, kteří zřejmě mají s Darou nějaký problém. Další z komentářů zněl takhle: "Daro, tak nepřemýšlej a už toho nech! Myslím, že nebýt Instagramu, tak se z toho všeho zblázníš a zhroutíš. Určitě všichni nespíme a těšíme se, čím nás Dara opět překvapí. Co jedla, jaké má vlasy a její srdcovky! Velmi přehnané a trapné."

Dara se nad posledním komentářem pouze pousmála. "A co tě užírá? Tak mě přepni, vypni a ideálně se starej o sebe a lidi, kteří tě nevytáčí do modra jako já. A budeš mít klid," ukončila nesmyslnou konverzaci zpěvačka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy