Dara Rolins (45) momentálně čelí neutichajícím dotazům a drsným vzkazům od sledujících a fanoušků na sociálních sítích. Vytočilo je hned několik věcí a zpěvačka se rozhodla na spoustu z nich odpovědět, nenechala se vytočit a pojala to s nadsázkou.

Vadilo jim hlavně, jak to, že její dcera Laura odjela na měsíční dovolenou a vynechá tak spoustu dní ve škole? Objevily se komentáře typu „Dítě jako nemusí chodit do školy? To by v Německu neprošlo“, rozčilovala se Kateřina B.

Josef B.: „Když máte peníze a žijete si v luxusu, škola není důležitá, viď, Darinko?“ Lidé se také ptali, proč Dara nemá na dovolené po svém boku partnera Rytmuse a jak to vypadá s jejich vztahem? V neposlední řadě řešili i její vzhled.

I když má zpěvačka dokonalou postavu, zdravě se stravuje a snaží se sportovat, lidé si vždy něco najdou. Našly se komentáře typu „Fuj, to břicho máš nechutné!“ nebo taky „Kdybys ten pas měla užší a menší, bylo by to top, takhle nic moc“, napsal jeden z obdivovatelů.

Také jim vadilo pár sprostých slov z úst zpěvačky a několikrát řešili i Lauru, a to jestli má sociální sítě a sleduje svou matku. Dara je denně pod velkým tlakem, a tak se rozhodla to shrnout a s nadhledem fanouškům napsala.

„Dnes vám odpovím na nejčastěji kladené otázky. To, že se Laura neobjevuje na každé fotce z Bali, neznamená, že odletěla domů. Do školy nechodí, ale máme s sebou učení a každé dopoledne se poctivě věnuje učení a podáváme pravidelné reporty i učitelce. Laura nesleduje můj Instagram a ani Instagram kohokoliv dalšího, má na práci totiž smysluplnější vě­ci.“

Dara dále pokračuje: „Ptáte se pořád, kde je Patrik? Je doma a ano, přiletí později, jelikož se zde na Bali bude konat svatba našich kamarádů. A co se týče mého vyjadřování, nepracuji pro diplomatický sbor a ano, jsou chvíle, kdy si s chutí zanadávám. Extrémně mě to odreaguje a pobaví. Poslat občas někoho do … je povznášející.“