Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dara Rolins čelí drsné kritice fanoušků: Nech to jiným, tvůj čas je dávno pryč

+ Dalších 18 fotografií
drsná kritika
Dara Rolins (46) to s některými fanoušky opravdu nemá jednoduché. I přesto, že se jí blíží padesátka, tak zpěvačka vypadá na pětatřicet. Dara se nebojí na sociálních sítích ukázat fotku, na které nemá podprsenku a hodně lidí doslova pobuřuje naprosto normálními a vkusnými fotkami. Tentokrát ale schytala pořádnou nálož.

Zpěvačka Dara Rolins (46) to na sociálních sítích s některými diskutujícími nemá rozhodně jednoduché. Téměř pod každou fotkou se vždycky najde někdo, kdo si neodpustí uštěpačný komentáři, i když v mnoha případech není vůbec důvod.

Dara spoustu lidí provokuje svým sexy a vyzývavým vzhledem. Jsou lidé, kteří doslova nemohou překousnout, že zpěvačce táhne pomalu na padesát, ale postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Proto si také Dara může s klidem dovolit postovat odvážnější fotky.

Tentokrát ale dostala od neznámého člověka pořádnou sprchu. Stačilo se zeptat lidí, zda by nechtěli nový videoklip a co si o tom nápadu myslí.

„Ne, nech to těm mladším, věnuj se rodině a užívej stáří, tvůj čas je už dávno pryč, teď je na čase mít jiné priority, kor když si člověk musí přiznat, že už na to nemá, je jiná doba a všichni ti, co i tady jen lezou do prdele, se snaží jen a jen zviditelnit, a tak jedno procento z těch všech dokáže být upřímných a realistických stejně tak, jako jsem já, a to jak k sobě, tobě, i k životu, tečka,“ napsal drsně neznámý člověk.

Dara si tohle samozřejmě nenechala líbit a okamžitě zareagovala se vší noblesou. „A víte, že mě to při pohledu na číslo lidí, kteří mě odebírají, vyprodaných klubech, prodejích alb, diářů a v rámci spoluprací s pěti světovými značkami vůbec nenapadlo?!? Ale rozhodně se nad tím zamyslím. Upřímnost za upřímnost,“ napsala. A co myslíte vy? Měla by se na to už Dara vykašlat?

Mohlo by vás zajímat

Další články