Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins bouchla do stolu: Nabídla milion a promluvila o svých mužích

Zdroj: Instagram
+ Dalších 30 fotografií
má toho dost
Dara Rolins (46) se už skutečně naštvala. Od rozchodu s Rytmusem si zatím nenašla jiného partnera a místo zamilovaných fotek jí na Instagramu začala přibývat spousta selfíček, na kterých je vidět, že na sobě Dara tvrdě pracuje. Její fanoušci jí ale nevěřili, že úsměv od ucha k uchu není falešný. Co jim na to řekla?

Zpěvačka Dara Rolins, která ve svých šestačtyřiceti letech vypadá tak, že by jí mohla kdejaká dvacítka závidět, se naštvala na své fanoušky. Z dovolené na Bali posílá na Instagram spoustu fotek, na kterých se usmívá jako sluníčko. Její fanoušci si ale myslí, že zpěvačka štěstí jen předstírá, a v komentářích jí to dali najevo. To si Dara nenechala líbit a svým příznivcům dala co proto.

Dara už má komentářů o falešném úsměvu dost. "Dám milion tomu, kdo mi prozradí, kdo, podle čeho a kde měří pravost štěstí. V zlatnictví to určitě nebude, tam tak maximálně sůl, která, jak víme, je nad zlato. Podle jakých důkazů se tedy hodnotí, že je někdo šťastný a někdo nešťastný? Všichni ti odborníci na moje štěstí mi v tom dělají zmatek. Věty o tom, že můj úsměv není šťastný, mě rozbíjí. Když se neusmívám, jsem nešťastná, a když se usmívám, tak tím jen maskuju, že jsem nešťastná," pustila se zpěvačka do rádoby psychologů.

Zpěvačka komentujícím sdělila, co ji opravdu činí nešťastnou. "Víte, kdy si přijdu opravdu nešťastná a co mi přijde divné a smutné? Když mi ten kopec štěstí vyčítáte. Mně osobně dost často způsobuje smutek ten pocit, že já mám víc, než potřebuji, a že někdo má nemocné dítě, nevyléčitelnou chorobu a tak bych mohla pokračovat do aleluja. Občas mi hlava stojí z té lidské blbosti, řešit moje štěstí, které je samo o sobě dost viditelné, a nevnímat podobu reálného neštěstí a smutku," svěřila se Dara s tím, co ji trápí.

Fanouškům poslala jasný vzkaz i o jejím postoji ke vztahům a mužům. "Proč je v lidech zakořeněná představa, že žena může být šťastná jen po boku muže? Ano, milujeme je, a ano, dělají nás šťastné, ale občas je to právě jejich absence, co nás činí ještě šťastnějšími. To, že někdo přijde a odejde, z nás přece automaticky nedělá oběť," sdělila zpěvačka a dodala, že lidé mají nechat na ní to, co dává na svůj vlastní Instagram, na kterém si jakožto jeho vlastník může dělat, co chce.

Dara si evidentně potřebovala vylít srdíčko a ukázat fanouškům, jaká je pravda. Lidé se totiž leckdy uchýlí k souzení reality dle příspěvků na sociálních sítích. Celé znění vzkazu, který Dara svým fanouškům napsala, najdete v galerii.

Související články

Další články