Pro všechny byl velký šok, když oblíbená zpěvačka Dara Rolins a rapper Rytmus ohlásili konec vztahu. To ale ještě fanoušci netušili, že první, kdo si najde nový vztah, bude právě Rytmus. Kupodivu se zamiloval hodně rychle po rozchodu.

Jeho novou láskou se stala moderátorka SuperStar Jasmina Alagič. Jak sám Rytmus v poslední době velmi rád často říká, takhle zamilovaný snad ještě nikdy nebyl. Z jeho Instagramu je evidentní, že Jasmina je jeho životní láskou a chce zůstat po jejím boku až do konce života.

S Darou ovšem měli několik nevyřešených věcí, které by měly být momentálně už v pořádku. Dvojici totiž čekalo majetkové vyrovnání. S touto informací přišel jako první portál Čas.sk. V době, kdy Rytmus a Dara spolu randili, si pořídili domeček v Tuchoměřicích u Prahy.

V honosném sídle oba dva žili a nyní bylo potřeba vyřešit, kdo dům opustí. Nakonec se rozhodlo, že vilu opustí právě rapper. Možná se to zdá jako velká prohra, ale na druhou stranu Rytmus je ten, který je šťastně zamilovaný, zatímco Daře sice zbyl nádherný barák, ale lásku stále postrádá.

Zdroj blízký okolí portálu Čas.sk před časem prozradil: „Daře se tam bydlí dobře. Dům si zařídila podle svých představ. I pro její dceru Lauru je to domov, a tak to také zůstane. Obě dvě mají to místo velmi rády.“

Rytmus je spokojený a šťastný, tak snad si i slovenská zpěvačka zanedlouho najde lásku svého života.