Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Dara Rolins a její neuvěřitelná dvojnice: Mají toho společného víc, než si myslíte!

+ Dalších 16 fotografií
jako vejce vejci
Dara Rolins (45) má dvojnici, která jí je neskutečně podobná. Je pravda, že čas od času se najde člověk, který je podobný nějaké známé osobnosti. Avšak podoba Dary Rolins se zpěvačkou Fanny Lu (45) je až neuvěřitelná. Zvládnete vůbec poznat, která je která?

Fanoušci slovenské zpěvačky Dary Rolins (45) jsou doslova v šoku. Ukázalo se totiž, že blonďatá diva má za mořem dvojnici, které jako by z oka vypadla. Jmenuje se Fanny Lu, je to také zpěvačka a žije v Kolumbii.

S Darou mají společného ale více věcí. Obě dvě jsou skladatelky, zpívají, jsou neskutečně sexy a oběma je pětačtyřicet let. Pokud se podíváte na jejich instagramové profily a porovnáte fotky, tak jen stěží poznáte, která z nich je Dara a která Fanny Lu.

Pravdou ale je, že v jedné věci se liší. Zatímco Dara ještě na svého muže života nenarazila a podle svých slov ho ani nehledá, tak Fanny Lu žije spokojeným rodinným životem. Má manžela, se kterým vychovává dvě děti.

Podívejte se do galerie a schválně, zda poznáte Daru Rolins od té falešné.

Mohlo by vás zajímat

Další články