Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins (48) bez líčení a nahoře bez: Čas nezastavíš a proč ta kačena, ptají se lidé

Dara Rolins přiznala, že typická žena, která je stále s něčím nespokojená,
Zdroj: se souhlasem Dara Rolins
+ Další 3 fotografie
vzhled

Zpěvačka Dara Rolins (48) potěšila své fanoušky snímkem z postele, a to nejen bez makeupu, ale také nahoře bez. Dara také přiznala, že je typická žena, která je stále s něčím nespokojená. Podle svých sledujících Dara zraje jako to nejdražší víno a postavu má lepší než o generaci mladší ženy, za což ji velmi často lidé chválí v komentářích. 

"Jsem typická žena. Stále s něčím nespokojená. Přesně jak se říká, i já mám dotazy na všechny odpovědi (smích). A protože se ve zralém věku s přístupem k našemu tělu a zdravé pleti už nežertuje, nechávám si poradit od zkušenějších a spoléhám pouze na kvalitu. Je to jistota," uvedla zpěvačka Dara Rolins ve svém příspěvku o péči.

Pro své fanoušky je Dara velkým vzorem a motivací. "Daro, čas nezastavíš. Nevím, kolik máš úprav na svém těle, ale přesto tě považuji za ženu, která se nemá za co stydět. Jsi žena, jak má být. S penězi nebo bez peněz. A vzhled? To není úplně nejdůležitější, ale makáš na sobě, a to je super," píší Daře její sledující.

Dara o své tělo pečuje zdravým životním stylem, což se projevuje i v její mladistvě vypadající rozzářené tváři. "Stále vypadáte jako malá holčička. Jste kočka s postavou dvacítky. S čím vy nemůžete být spokojená," píšou milé vzkazy další fanoušci. Další ale nešetřili kritikou. "Proč špulí pusu jako kačena?" ptá se Daniela. 

Zpěvačka Dara Rolins patří mezi nejpopulárnější osobnosti Česka i Slovenska, na svých sociálních sítích má téměř sedm set tisíc fanoušků, které zásobuje momenty ze svého pracovního života, ale také toho osobního a péči o sebe samu.

V roce 2008 se Daře narodila dcera Laura, jejímž otcem je Matěj Homola, zpěvák a kytarista kapely Wohnout. Jejich vztah skončil po více než čtyřech letech v listopadu 2010. Mezi lety 2011 až 2018 tvořila pár se slovenským rapperem Rytmusem. Svůj rozchod oznámili na Instagramu a od té doby nebyla Dara viděná po boku jiného partnera.

Související články

Další články