Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dara Rolins (47) má tělo bohyně: Prozradila, které dvě věci dělá proto, aby nestárla

Dara Rolins (47) má tělo bohyně: Prozradila, které dvě věci dělá proto, aby nestárla
Zdroj: Instagram/Dara Rolins
+ Dalších 8 fotografií
postava
Dara Rolins (47) se svým luxusním tělem rozhodně netají. Kromě nápadníků má zpěvačka i řadu obdivovatelek, které nejednou zatoužily po stejně vypracované postavě. Pohledná blondýna ale tvrdí, že za pekáčem buchet nestojí každodenní dřina v posilovně.

"Mohlo by se zdát, že jsem právě doběhla. Tak ne, nedoběhla, přišla. Každý máme něco, co nám sedí, jde, vyhovuje, no a běh mezi ty moje oblíbené aktivity prostě nepatří," svěřila se Dara Rolins svým fanouškům na sociálních sítích. Tam přidala fotografii, svého dokonale pevného těla. Člověk by tak hned řekl, že zpěvačka na své postavě musí tvrdě makat. Opak je ale pravdou.

"Preferuju svižnou chůzi a samozřejmě jógu, jako dva hlavní zdroje, důvody a důsledky tvarování mého těla. Ještě tanec! Ten je vlastně také mojí součástí. Ale žádnou posilku, ani další sporty vlastně nepraktikuji," sdělila sympatická blondýna. Své fanoušky ale upozorňuje, že každému k vysněné postavě pomůže něco jiného. Nejdůležitější je podle ní snaha porozumět potřebám těla. Svým fanouškům mimo jiné poslala jasný vzkaz. "Já chci být jen vaší inspirací. Ne návodem, že když budete jíst a cvičit jako já, začneme si být podobní," dodala zpěvačka a zdůraznila, že nejlepší, co mohou lidé udělat, je být sami sebou.

Oblíbená slovenská zpěvačka problém se sebevědomím rozhodně nemá a sebeláska z ní doslova čiší. Ostatně to dokazují i odvážné akty, které si nechala vyhotovit na prosluněném Bali. Ty se objevily i v magazínu Grade. Snímky sice vyvolaly poprask, přesto ale rozhodnutí nelitovala. Za svými činy si totiž vždy pevně stojí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy