Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Dara prozradila, jak to začalo mezi Rytmusem a Jasminou: Uf, tohle nikdo nečekal!

Zdroj: instagram/profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Válka Dary s Rytmusem
Dara Rolins (45) se s Rytmusem (41) rozešla už v březnu a oba dva si slibovali, že zůstanou přáteli. Nestalo se tak a teď vedou otevřenou válku formou vzkazů na Instagramu. I když Jasmina a Rytmus tají, kdy a za jakých okolností se dali dohromady, Dara prozradila detail, který všechny šokoval!

Rytmus (41) smazal všechny důkazy o sedmi letech společného života s Darou Rolins (45). Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. Expartneři už delší dobu válčí skrz sociální sítě před zraky fanoušků a sledujících.

Mnoho rapperových sledujících, příznivců, ale i čtenářů zajímá, jak k seznámení a randění s Alagič došlo. Dara nyní o celé věci promluvila, a dokonce ona byla ta, která Rytmusovi Jasminu schválila! Šokující? Podívejte, co přesně řekla!

„Podle mě je Jasmina super. Dovoluji si říct s rukou na srdci, že jsem byla jedna z prvních, s kým si Patrik o ní promluvil. Když mi řekl, o koho jde a že by se s ní rád sblížil, měla jsem z toho upřímnou radost,“ řekla Dara Rolins pro slovenský deník Právo.

Mohlo by vás zajímat

Další články