Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara píše Rytmusovi: Díky tobě vím, co znamená milovat! DOJEMNÝ VZKAZ k výročí

Dara Rolins řekla, co si myslí.
Zdroj: Koláž Extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Zatímco Rytmus (41) se snaží zbavit se i sebemenších důkazů, že někdy něco měl s Darou Rolins (45), krásná slovenská zpěvačka volí jinou taktiku. Skrz Instagram dala průchod svým emocím a všem ukázala, co pro ni vztah s drsným raperem znamenal.

Dara na svůj Instagram přidala dnes ráno fotografii, na níž Rytmuse líbá, a snímek doplnila o velmi emotivní text, kterým mimo jiné vzpomíná na den, kdy se s kontroverzním hudebníkem dala dohromady.

„8. říjen byl, je a vždy bude. A i když jsou karty dnes rozdané jinak, tak vím, že tomuto dni a písničce věnuji zvýšenou pozornost,“ píše Dara, která tak zmínila romantický song, který pro ni jako dárek k výročí Rytmus nazpíval a před nějakou dobou ho z nepochopitelných důvodů smazal.

„Na ten pocit, kdy jsem si ji poprvé pustila, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat,“ vzpomíná slovenská sexy zpěvačka.

Tohle Dara vzkázala přes Instagram své bývalé lásce.

Dara dále dala najevo, že ji velmi mrzí, jak se Rytmus v poslední době chová. Slovenský rapper od té doby, co je až po uši zamilovaný do moderátorky Jasminy Alagič (29) na svých sociálních sítích maže vše, co mu jen vzdáleně Daru připomíná.

„To, že kromě mých fotek Patrik vymazal ze svého youtubového kanálu i tu písničku je vlastně dalším důkazem, jak velmi jsou lidé odlišní už v těch základních životních principech. Kdybych popřela minulost, svoje emoce, lásky, popřu sebe a každé slovo, které jsem kdy vypustila z pusy. A bála bych se, že i všechna další vyznání a sliby, které vypustím a dám komukoliv jinému, ztratí tím pádem na váze,“ stojí dále ve vyjádření Dary Rolins, která ale také svým fanouškům vzkazuje, že nepotřebuje slova útěchy a „stále se směje“.

Související články

Další články