Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara opět skóruje: Užívá si na Bali a posílá písničkový VZKAZ RYTMUSOVI!

Zdroj: Youtube
+ Dalších 18 fotografií
Nový hit
Zatímco se Rytmus (42) chlubí všude svým budoucím potomkem, Dara (46) se rozhodla reagovat po svém! Vydala novou píseň s rapperem Kalim, ze které plyne jejímu ex jasný vzkaz

A je to opět tady! Že ta Dara (46) si ne a ne dát pokoj. Poslední fotka, kterou zveřejnila s Lolou a napsala k ní dojemný vzkazík o své minulosti, pěkně Rytmuse (42) pobouřila! Napsala totiž: „Kdybych popřela minulost, své emoce, lásky, popřu sebe a každé slovo, které jsem kdy vypustila z pusy. A bála bych se, že i všechny další vyznání a sliby, které vypustím a dám komukoliv jinému ztrácí význam!...“ Načež Rytmus pěkně ostře reagoval: „Daro, na co je toto dobré! Moc tě prosím, nech nás žít s Jasminou naši lásku..."

Podle sociálních sítí ale většinu fanoušků a nemálo celebrit přetáhla Dara na svou stranu a dostalo se jí také od mnohých podpory a souhlasu!

Přestože si teď Dara (46) užívá na Bali, vyšla jí nová skladba s rapperem Kalim, která se jmenuje DAJ VIAC a pozorní posluchači si tak nemůžou nevšimnout, že je cílená právě jejímu ex RYTMUSOVI (42)! Jen si ji poslechněte. „Ctíš minulosť, bez nej nieje prítomnosť, sú jak deň a noc, v tom je moc... Kto vie či pravdu vylieči, to že potichu, bez veľkých rečí Ti dosvečím, žiť na dlh nikomu nesvedčí. Pokojne ego vyvenči, šanca na úspech sa Ti tím zväčší, daj viac, byť skutočný nič nepredčí," zpívá se v ní.

Co mu tím Dara chce naznačit? Zasáhlo ji tak moc, že Rytmus (42) čeká dítě s Jasminou Alagič (29) a ji vymazal ze života? Nebylo by se čemu divit, sedm let je sedm let a Dara Rolins (46) je přece taky jenom člověk.

Související články

Další články