Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dara, nebo Jasmina? Fanoušci se přou u zamilovaných fotek Rytmuse

Zdroj: Instagram
+ Dalších 69 fotografií
Rytmus (41) a Jasmina Alagič (28) jsou zamilovaní až po uši. Sice svoji lásku zpočátku tajili, ale jakmile se rozhodli, že půjdou s pravdou ven, nebojí se už vůbec ničeho. Půvabná moderátorka a hlavně drsný rapper dávají na sociální sítě společné fotky. A u těch jeho se fanoušci moc rádi přou, zda byla lepší Dara nebo vyhrává Jasmina.

Celých sedm let tvořil Rytmus pár se zpěvačkou Darou Rolins (45), takže je celkem logické, že fanoušci jejich rozchod těžce nesli. Nyní se dal slovenský rapper dohromady s Jasminou Alagič a ne všichni mu to přejí. U jeho zamilované fotky s Jasminou se rozjela rozsáhlá diskuze o tom, zda byla lepší Dara a nebo mu to sekne víc s jeho současnou láskou.

"Já myslím, že Patrik našel konečně svoji druhou půlku. Touží po dítěti, takže Jasmina je jasná volba," píše jeden z diskutujících. "K Rytmusovi mi pasuje jenom Dara. Tohle je jen dočasný románek. Vždyť pro Daru složil krásnou píseň 8. oktober, kde zpívá Navždy tě budu milovat a při tobě stát," oponuje mu druhý.

Třetí z účastníků diskuze to rozsekne. "Až v talkshow hovořila o tom, že ona (Dara) nechce dítě a Patrik ano, ale to je jedno. Bylo to jejich soukromí. Teď má jinou přítelkyni a hodí se k sobě." Těžko říci, zda fanoušci více fandí Jasmině nebo Daře, ale čas to jistě ukáže.

Související články

Další články